Ideální chalupa na rodinnou dovolenou

Historií opředená Chalupa Statek u Hofhanslů se nachází v okrajové části obce Rudolfov, necelých 6 km od Českých Budějovic, 15 km od Hluboké nad Vltavou, 20 km od Třeboně a 30 km od Českého Krumlova. Naše rekonstruovaná chalupa je skvělým místem k prožití harmonické dovolené s rodinkou.

Poznávejte rozmanitý kraj ať už pěšky nebo ze sedla kola. Rybáři si uloví své kořisti na rybníku v Rudolfově nebo i rybníku Mrhal (2 km). Během léta se v nich zase výborně zchladíte nebo si zaplavete. Po stopách horníků Vás provedou v Hornickém muzeu v Rudolfově. Zámek či ZOO navštívíte v Hluboké nad Vltavou. Přímo v centru Třeboně Vás uchvátí zámek nebo i pivovar či Lázně Aurora. V zimě se kromě bruslení rozhýbete na tratích upravovaných pro běžky.

Celoročně Vám nabízíme možnost ubytovat se v Chalupě Statek u Hofhanslů, která disponuje maximální kapacitou pro 7 hostů. V rámci ubytování se nachází pro trávení vzácného času obývací místnost s televizorem a gaučovým sezením. Připravit si chutná jídla víte v jedné ze dvou kuchyněk - každá přísluší jedné ložnici. V rámci nich se nachází mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, jídelní posezení a buď el. sporák s troubou nebo el. dvojplotnou. Na chodbě využijete společnou ledničku s mrazákem.

Odpočinout si nejen během noci i dne můžete v jedné ze dvou ložnic. K dispozici je jedna 3-lůžková s manželskou postelí a samostatným lůžkem a jedna 4-lůžková s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Komfort hostům dotváří koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Zajistili jsme bezplatné WiFi připojení v chalupě.

Krytá pergola s posezením je příjemným místem na užívání si radostných chvil ať při skleničce vínka nebo grilování specialit. Dětičky se zabaví v pískovišti. Parkování aut je zajištěno v uzavřeném dvoře chalupy. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty