Infrasauna pro 2 osoby a v létě bazén!

Toužíte po dovolené na chalupě ve stylu lidového baroka? Hledat už nemusíte, nabízíme Vám Chalupu Statek U žáků v části Doběšice obce Kluky. Chalupa je navíc významnou kulturní památkou Jižních Čech.

Dokonale klidné prostředí, pole, louky, lesy i rybníky. Takové je okolí chalupy, které Vám nabízí vytouženou dovolenou daleko od hluku velkých měst. Váš volný čas si můžete zkrátit výletem k Vodní nádrži Orlík, postavené na řece Vltava, kde je kromě rybolovu, možné i plavání i plavba lodí. V okolních Píseckých horách si naplánujte túru na vrchol Velkého a Malého Mehelníka. Pokud přece zatoužíte po návštěvě města, ve městě Písek se projděte historickými uličkami nebo si dopřejete chutnou kávu v některé z útulných místních kavárniček.

V naší chalupě jste vítáni celoročně. Kapacitně je přizpůsobena pro pobyt až 17 hostů v šesti ložnicích. Ubytujeme jen jednu samostatnou skupinku hostů.

Přízemí chalupy sestává ze společenské místnosti s krbem, krbovými kamny, jídelním posezením a televizí se satelitním příjmem. Připravena je tu pro Vás kompletně zařízená kuchyň se sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a myčkou nádobí. V přízemí si můžete odpočinout v 3-lůžkové a 4-lůžkové ložnici. Součástí přízemí je také koupelna se sprchovým koutem, pračkou a navíc i infrasaunou pro dvě osoby. Nachází se zde také jedna samostatná toaleta.

Na patře chalupy si dopřejete příjemný spánek ve třech 2-lůžkových ložnicích a jedné 4-lůžkové ložnici. Pro Váš maximální komfort je na patře chalupy k dispozici další koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ve všech prostorách ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Velkou výhodou chalupy je vyhřívaný venkovní bazén se slanou vodou, posuvným zastřešením a navíc ochrannou zábranou pro dětičky (provoz pouze v letních měsících). S blízkými si můžete grilovat na zahradním krbu, posedět na terase a dětičky se potěší pískovišti. Na zaparkování aut Vám poslouží prostor přímo u chalupy.

Dopřejte si volný čas s rodinkou v klidném prostředí, kde přijdete na nové myšlenky. Srdečně Vás zveme do Chalupy Statek U žáků a těšíme se na setkání s Vámi!