až 46 osob! Se saunou, vířivkou, krbem

Pokud hledáte mírné retro v luxusní chalupě, kde si dokonale odpočinete ve vířivce, v sauně nebo u krbu, zavítejte do Chalupy Šuměnka, na Šumavě, na okraji obci Lenora. U nás si přijde na své každý typ hosta.

Plánujete skupinový výlet? Určitě Vám doporučujeme mnohé cyklistické i turistické trasy či naučné stezky okolím. Dostanete se tak až na krásné místa jako jsou Stožec, Boubín, Jezerní slať. V blízkosti se nachází řeka Vltava, po které se splavíte nebo si ulovíte ryby. Koupání je možné ve vzdálenější Vodní nádrži Lipno, Konopných lázních Volary nebo i v bazénech Plovárně Volary. V zimě kromě běžkování dobře padne i lyžování v blízkém lyžařském areálu Mitterdorf nebo pár kilometrů vzdáleném - Kubova Huť.

Celoročně Vám nabízíme možnost ubytovat se v naší Chalupě Šuměnka, která disponuje maximální kapacitou pro 46 hostů. Ideální je tak na týdenní i víkendové pobyty, svatby, oslavy, teambuildingy či jiné větší sportovní nebo dětské soustředění. Už v přízemí si užijete společný čas v jedné ze dvou společenských místností. Jedna je s krbovou kamnou, televizorem, stolním fotbalem, barem a velkým sezením. V menší Vás potěší krb, gauč, televizor a možnost wellnessování se. K přípravě vynikajících jídel poslouží nadstandardně vybavená kuchyň (el. spotřebiči a kuch. nádobím).

Na prvním a druhém patře jsou umístěny ložnice. K dispozici jsou - 3-lůžková s manželskou postelí a jedním lůžkem, 4-lůžková s manželskou postelí a dvěma lůžky, dvě 4-lůžkové s manželskou postelí a palandou, 5-lůžková s manželskou postelí a třemi lůžky, 5-lůžková se dvěma palandami a jedním lůžkem, 5-lůžková s manželskou postelí, palandou a jedním lůžkem, 5-lůžková s manželskou postelí, dvěma lůžky a přistýlkou, 5-lůžková s palandou a třemi lůžky, 6-lůžková s manželskou postelí a čtyřmi lůžky. Všechny ložnice využijí dvě společné koupelny se sprchovými kouty a toaletami. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Odpočinete si u nás i ve vyhřívaném whirpool bazénku, ve finské sauně nebo na posezení. V chalupě se nachází také dětský koutek s hračkami. Zahrada se přímo nabízí na relax na lehátkách, zahradní houpačce a posezení na terase. U nás je také ohniště a gril. Děti se zabaví na pískovišti a houpačce. Používat můžete stolní fotbal, stolní tenis, stacionární kolo a šipky. Zajistili jsme také dětskou postýlku a vysokou židličku. Zaparkujte auta přímo u Chalupy Šuměnka a prožívejte super čas u nás. Těšíme se na Vás.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky