Stylová chalupa s krbem na Vysočině

Dovolte nám pozvat Vás do naší celkově zrekonstruované Chalupy Telecí, která Vám nabízí veškeré pohodlí během dovolené s rodinou nebo známými. Chalupa se nachází v klidné části obce Telecí, v obklopení vrcholů Českomoravské vrchoviny, v kouzelném prostředí Žďárských vrchů.

Cyklotrasy i naučné stezky jsou vhodné na poznávání okolí. Pokud plánujte výlety k zajímavostem, nevynechejte malé skalní bludiště Toulovcovy maštale. V létě si zaplavete ve vodní nádrži Strž, přírodním Koupališti Borová nebo v bazénech Koupaliště Polička. Rybáři se nadchnou lovu ryb na Milovským i Kyšperským rybníku. Z rozhleden se nadchnete krásám přírody. Minulost Vám přiblíží na Hradě Svojanov nebo Zámku Nové Hrady. S dětmi si udělejte zájezd do pohádkové vesničky Podlesíčko. V zimě si zalyžujete ve střediscích v Telecím, Jiramově nebo Poličce.

Celoročně si můžete složit své věci a odpočinout v naší Chalupě Telecí, která je vhodná standardně pro 12 hostů. V případě větší skupinky víte využít další dvě přistýlky ve formě matrací. Teplo sálající z krbu dodá půvab Vaší dovolené. Ve společenské místnosti se také nachází gaučové sezení, televizor, rádio, CD přehrávač a společenské hry - šipky, stolní fotbal i stolní tenis. Rádi vaříte? Nachystejte si chutné pokrmy v naší nadstandardně vybavené kuchyni, jejíž součástí je sporák s el. troubou a keramickou varnou deskou, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a jídelní posezení. Nechybí také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Království spánku je zajištěno formou kvalitních matrací v postelích. Můžete si vybrat jednu 2-lůžkovou ložnici s manželskou postelí, dvě 3-lůžkové ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem i jednu 4-lůžkovou s manželskou postelí a dvěma lůžky. Součástí je také koupelna s vanou a toaletou. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Při chalupě je situována zahrada, kde si odpočinete na terase s posezením, použijete ohniště i gril. Mysleli jsme na Vaše ratolesti a zajistili jim pískoviště, skluzavku a v případě deště dětský koutek s hračkami uvnitř. K dispozici je postýlka i vysoká stolička. U nás si víte uchovat sportovní potřeby. Parkování vozidel je přímo u chalupy. Vysočina je krásný kraj na poznávání. Stačí Vám už jen přijít. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata