krásná, jen 250 m od lanovky a sjezdovek

Jedinečná 3-podlažní Chalupa Terasa se saunou se nachází necelých 250 m od lyž. areálu Deštné v Orlických Horách, v obci se stejnojmenným názvem. Jen u nás si můžete do sytosti užívat zimní i letní aktivity.

Celoročně nabízíme k pronájmu Chalupu Terasa, jejíž kapacita je 16 osob. Ubytování nabízíme po většině jen jedné skupince hostů, výjimečně si však můžete pronajmout ubytování i jako dvě skupinky, a to buď suterén pro 5 osob nebo patro pro 11 osob.

Rádi trávíte čas společně? Tak k tomu je určena společenská místnost v přízemí, jejíž součástí je televizor se satelitním příjmem, jídelní posezení, kompletně vybavená kuchyň a přístup na balkon. V přízemí jsou umístěny další dvě 2-lůžkové ložnice, každá s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. První patro chalupy dotvářejí dvě 2-lůžkové ložnice a jedna 3-lůžková ložnice. V ložnicích je kromě lůžek s kvalitními matracemi k užívání i vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V suterénu se nacházejí zbývající dvě ložnice - 2-lůžková s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, jakož i velká 3-lůžková s naplno vybaveným kuchyňským koutem a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

V naší chalupě si můžete užívat relax ve finské sauně (pro 4 osoby) a odpočívárně. K dispozici je taktéž i lyžárna se sušiči a místnost pro odložení kol. Na zahradě je vytvořeno zázemí pro dospělé (terasa s posezením a grilem) i děti (trampolína, pískoviště, koutek s hračkami). V zimním období Vám s radostí zapůjčíme sáňky, boby, kluzáky a také dětský set: 100 cm lyže, hole a boty. Parkování vozidel je přímo u chalupy. Těšíme se na Vás!

A co nabízí okolí? Báječné výhledy na vrcholky Orlických hor. Po napadení sněhu Vás zlákají upravované sjezdové i běžkařské tratě špičkového lyžařského střediska Deštné v Orlických horách, případně se můžete vydat do Polské Ski arény Zieleniec. V létě doporučujeme rozsáhlé lanové centrum nebo zapůjčit si čtyřkolku i terénní koloběžku. Krajem vedou cyklostezky i chodníky okolní přírodou. V létě je koupání možné na blízkém jezírku nebo v bazénu Deštné v Orlických horách či na koupališti Bystré.