S krásným výhledem na les a přírodu

Zveme Vás do naší Chalupy Tvrdkov s výhledem na lesy a zeleň. Obec Tvrdkov se nachází v okrese Bruntál, v Moravskoslezském kraji.

V obci najdete několik pamětihodností, například renesanční kostel nebo barokní sochu sv. Jana Nepomuckého. Okolí obce zase nabízí přírodní zajímavosti, Rešovské vodopády a Skalský rašeliniště. Kromě turistiky si v létě vyrazíte na koupaliště Paseka a Uničov, případně si zaplavete ve vodní nádrži na okraji obce, která je vybudována na Tvrdkovském potoku. V zimě to máte blízko do lyžařských středisek Stará Ves a Karlov.

Celoročně Vám nabízíme chalupu s ubytovací kapacitou pro 13 hostů. V přízemí se přes chodbu a předsíň dostanete do obývacího prostoru, který tvoří kuchyňský kout, jídelní posezení a rozkládací gauč, využitelný jako přistýlka. Kuchyň je kompletně vybavena, abyste si mohli uvařit své oblíbené jídla. Najdete zde sklokeramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu, kávovar, elektrickou konvici, remosku i toustovač. Chladnička s mrazničkou je umístěna ve spíži. V přízemí se rovněž nachází jeden pokoj, kde je umožněno spaní na dvou samostatných lůžkách a rozkládacím gauči, který také poskytuje dvě lůžka. Pustit si zde můžete televizor nebo rádio s CD přehrávačem, případně si zahrát společenské hry. Společná koupelna je umístěna také na přízemí, je vybavena nejen sprchovým koutem a toaletou, ale zrelaxovat se můžete i v rohové vaně.

Patro je tvořeno dvěma místnostmi. Menší přechodná slouží jako herna a dětský pokoj se dvěma lůžky a dětskou postýlkou. Tento pokoj využijí zejména děti, protože se zde nachází dětský koutek s hračkami. Tudy přejdete do hlavní ložnice se šesti samostatnými lůžky.

Exteriér také poskytuje možnosti pro trávení volného času, můžete si tu posedět a využít ohniště nebo gril, ale v případě zájmu i udírnu. Děti se zabaví na dětském hřišti s pískovištěm, skluzavkou a houpačkou. Parkování je umožněno na oploceném pozemku chalupy. Tak si teda přijďte odpočinout na Chalupu Tvrdkov.


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry, Starší než 25 let, Starší než 35 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí