Chalupa pro rodiny ve skvělé lokalitě

Chcete znát všechny krásy okresu Břeclav? Ubytujte se v našem rodinném domě Chalupě U Harkáčov, která se nachází v malebné vinařské obci Dolní Dunajovice, na Jižních Čechách.

Kraj nabízí mnoho cyklostezek jako například ,,Kolem sklepů a vinic Mikulovskem" či ,,Cyklistický okruh Stará hora". Méně aktivní rekreanti si mohou dopřát romantické procházky obcí nebo odpočívat v Aqualandii Moravia, případně lenošit na březích Novomlýnských nádrží. Určitě doporučujeme navštívit nejrozsáhlejší krajinný celek - Lednicko-valtický areál. Lyžování je možné na svazích Ski areálu Němčičky.

Celoročně poskytujeme ubytování v dvoupodlažní Chalupě U Harkáčov, jejíž celková kapacita je přizpůsobena pro 16 hostů. Přízemí chalupy je bezbariérové a nachází se zde plně vybavená kuchyňka (s ker. varnou deskou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a jídelním sezením). Součástí přízemí je také společenská místnost s koženým gaučem, dvě 3-lůžkové ložnice s manželskými postelemi a jedním lůžkem, a koupelna se sprchovým koutem, pračkou a toaletou.

Patro chalupy tvoří také kompletně zařízená kuchyně - navíc s myčkou a el. sporákem s troubou. Spánek si můžete dopřát ve třech ložnicích - ve dvou 3-lůžkových s manželskými postelemi a jedním lůžkem (v jedné navíc dětská postýlka) nebo jedné 4-lůžkové s manželskou postelí, dvěma lůžky a balkonem. K dispozici je také koupelna s vanou a toaletou. V celém ubytováni se připojíte na bezplatný WiFi internet.

Objekt nabízíme jako celek, což znamená, že se o ubytování i zahradu nebudete dělit s cizími osobami. Na zahradě si v létě odpočinete na posezení na terase i v houpačce. K používání je také gril, ohniště i kotlík. Děti se potěší bohatě vybavenému dětskému hřišti. Dvojgaráž slouží k uskladnění kol a zároveň i jako prostor pro trávení chvil v zimě - je zde to letní posezení i stolní tenis. Parkování tří aut je přímo u chalupy, případně i blízko na obecním parkovišti. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty