Chalupa s vnitřním bazénem

Chalupa u Holanů stojí v blízkosti města Sobotka, v části Kdanice. Město leží na okraji Českého ráje, který je plný přírodních i historických památek a tím zajímavý pro turisty.

Chráněná krajinná oblast Český ráj je místem s mnoha zajímavými zákoutími. CHKO jakož i okolí města Sobotka můžete poznávat pěšky nebo na kole (pomůže Vám i cyklobus). Přírodu si užijete pokud se vydáte do údolí Plakánek, do Prachovských a Borských skal či do Hruboskalska. Milovníci historie by si měli naplánovat exkurzi na zámky Humprecht, Jičín a Mnichovo Hradiště, hrady Kost, Trosky či Valečov, ale také například k Drábským světničkám. Pro rodiny s dětmi doporučujeme jízdu na koni na Ranči u Kovboje (asi 6 km) nebo návštěvu přírodního zábavního parku Šťastná země. Koupaliště najdete přímo v Sobotce a v Jičíně je kromě letního koupaliště i Aquacentrum. Vodu si užijete i u některého z rybníků v okolí. Pokud Vás baví spíše zimní sporty, zajděte do Ski areálu Kozákov.

Celoročně nabízíme ubytování v chalupě s celkovou kapacitou pro 20 až 26 osob. Chalupa se většinou pronajímá jako celek, je však možné pro menší skupiny pronajmout i část chalupy a sdílet chalupu s další malou skupinou.

V chalupě se nacházejí tyto pokoje:
- 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí, s vlastní koupelnou,
- 4-lůžkový pokoj se čtyřmi samostatnými lůžky, s vlastní koupelnou,
- 6-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi (čtyři samostatné lůžka / manželská postel), s vlastní koupelnou,
- 8-lůžkový pokoj se třemi manželskými postelemi, samostatným lůžkem a rozkládací pohovkou, bez koupelny.

Ve všech pokojích najdete stolek s křesly a televizi (kromě 8-lůžkového), v 6-lůžkovém i poličku s knihami. Ve třech pokojích se nachází koupelna s toaletou a sprchovým koutem. K 8-lůžkovému pokoji náleží krytá terasa s posezením. Kromě uvedených pevných lůžek poskytneme v případě větší skupiny až 6 matrací, které slouží jako přistýlky a lze je umístit do libovolného pokoje.

V přízemí chalupy se nachází společenská místnost s barem, kde najdete jídelní sezení, televizi i elektronické šipky. Všem ubytovaným hostům je k dispozici kuchyně, k jejímu vybavení patří plynový sporák, rychlovarná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem i myčka nádobí. V celé chalupě je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Volný čas vyplníte hraním kulečníku v patře a během léta (přibližně od května do října) můžete využívat vnitřní vyhřívaný bazén. Venku si můžete zahrát petangue nebo badminton. Děti se zabaví na hřišti s prolézačkami, skluzavkou, houpačkou i trampolínou a pískovištěm. Před chalupou najdete jedno posezení (využívá se pouze do 22. hodiny), terasu za chalupou můžete využívat neomezeně. Půjčíme Vám také gril nebo si posedíte u ohniště (dřevo a uhlí za příplatek). Cyklisté ocení možnost odložit kola v garáži. Parkovacích míst je u objektu k dispozici 10.

Svojí polohou i vybavením je Chalupa u Holanů ideálním místem pro Vaši dovolenou. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Preferujeme: Rodiny s dětmi