Krásný 200 let starý venkovský dům

Neopakovatelná atmosféra 200 let starého venkovského domu, který prošel rekonstrukcí a byl přeměněn na krásný pohodlný domeček. To je naše Chalupa U Jablka, která se nachází na konci staré židovské ulici, na konci vesničky Police, v nejjižnějším cípu kraje Vysočina, v blízkosti rakouských hranic.

Nejen děti okouzlí okolní nížinatá i kopcovitá krajina, panenská příroda a to, že pravidelně během procházek potkáte králíky, bažanty, lišky, jeleny, veverky a jiná zvířáta. Dobře padne i cyklistika nebo jízda na koni. V obci Vás zaujme náš krásný zámek, kde sídlí městský úřad a hospoda. Necelých 10 minut cesty autem si zaplavete ve Vranovské přehradě. K dalším tipům na výlet patří rozhledna Rumburak, zámek Jemnice nebo Dvorní zookoutek U Pipinga.

Chalupa U Jablka nabízí ubytování pro 10 hostů. Po kompletní rekonstrukci si zachovala svou atmosféru. V přízemí se nachází útulný obývací prostor s gaučovým sezením a krbovými kamny na dřevo. Jídla si můžete uvařit v kuchyni (s keramickou varnou deskou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, dvěma chladničkami (jedna s mrazákem) a kuchyňským nádobím). Teplo v kuchyni udržuje i bývalá pícka/udírna. V jídelně s velkým stolem pro 8 hostů a východem na terasu si také užijete společně strávený čas při jídle. Přízemí chaty dotváří koupelna se sprchovým koutem a toaletou i jedna 2-lůžková ložnice (bezbariérová) s manželskou postelí.

V podkroví je situována sedací část s televizorem a DVD přehrávačem. K dispozici je jedna 3-lůžková ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem i jedna 4-lůžková ložnice se třemi lůžky a dvěma přistýlkami. Součástí podkroví chaty je další koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Venkovní prostory slouží k odpočívání. Přes dvoukřídlé dveře přijedete na prostornou terasu s posezením. Máte rádi grilování? Na to využijete kamenný gril. Děti se zabaví v zahradě s jabloněmi nebo v dětském koutku s hračkami. Odpočinete si na houpací síti, relaxováním v bazénu, při hře fotbalu, petangue i bowlingu. Víme Vám zapůjčit dětskou postýlku, vysokou židličku. U nás je stejně pračka a žehlička. Parkování aut jsme zajistili přímo u objektu.

Romantické večery v osvětlené zahradě, kde mezi stromy visí osvětlení, kolem klid a soukromí. I takto si můžete představit, jak může vypadat dovolená u nás. Těšíme se na Vás!