Krásná chalupa s bazénem - pro rodinky

Zveme Vás do naší Chalupy u Jirky, která se nachází v malé obci Dlouhá Stráň, blízko přehrady Slezská Harta i nejvyššího pohoří Severní Moravy - Jeseníků.

K tipům na výlet určitě patří cyklistika nebo i odreagování se při houbaření. Jedinečná příroda Jeseníků Vás zláká k nenáročným procházkám a horský terén zas k turistice. Rybáři si své kořisti uloví na přehrade Slezká Harta. Doporučujeme i návštěvu bruntálského zámku a aquaparku (6 km). V zimě jsou v blízkosti vleky Malá Morávka - v arealu Kopřivná, Horní Václavov, Ski Karlov i Andělská hora.

Ubytovat se během celého roku v Chalupě u Jirky může maximálně 13 osob. Chalupu pronajímáme jako celek nebo po patrech, které tvoří:

- přízemí - jeden 4-lůžkový apartmán s jednou 4-lůžkovou ložnicí se dvěma lůžky a palandou + 1 lůžko v kuchyni. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyňka (s el. spotřebiči a kuch. nádobím), s televizorem a sezením. V apartmánu využijete také koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

- patro s třemi pokoji - jeden 2-lůžkový se dvěma pevnými lůžky a dva 3-lůžkové, každý se třemi pevnými lůžky. Patro se dále skládá z kompletně zařízené kuchyně, menší společenské místnosti s televizorem, sezením a šipkami, a koupelny se sprchovým koutem a toaletou.

V rámci ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V exteriéru je k dispozici terasa s posezením, gril, udírna, ohniště, venkovní bazén, houpačka a naše lanová dráha pro děti. Rybolov možný na přehradě Slezská Harta. Vozidla zaparkujte přímo u chalupy. Těšíme se na Vás!