Stylová chalupa na polosamotě u lesa

Chalupa U Posledního Rožmberka stojí na polosamotě v blízkosti města Rožmberk nad Vltavou, v okrese Český Krumlov. Severozápadně od města leží vodní nádrž Lipno a Národní park Šumava, pokud se vydáte na jih není to daleko k rakouským sousedům.

Přímo ve městě si můžete prohlédnout hrad Rožmberk, rozsáhlý hradní komplex, který se tyčí nad Vltavou. Pokud jste nadšenci historie, zahrňte do plánů i návštěvu Českého Krumlova, kde také najdete hrad a zámek, který je zapsán v seznamu UNESCO. Za zmínku stojí i zřícenina Vítkův hrádek. Pro rodiny s dětmi je oblíbeným cílem ZOO Dvorec v Borovanech a samozřejmě atrakce v okolí Lipna (Království lesa, stezka korunami stromů, bobová dráha, lanový park), jakož i Aquaworld Lipno. U přehrady najdete pláže, které poskytují prostor nejen na opalování a koupání, ale i vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování apod.). Samozřejmostí jsou cyklistické a in-line trasy v okolí. Za zimními sporty zajděte do Ski areálu Lipno.

Od dubna do října nabízíme k pronájmu zrekonstruovanou chalupu s kapacitou pro 8 osob, která poskytne pohodlí menší skupince nebo rodině s dětmi.

V přízemí je umístěna společenská místnost s krbem, kde se nachází jídelní stůl, televize se satelitním příjmem, CD přehrávač a pohovka, která po rozložení slouží jako dvoulůžko. Kuchyni najdete také v přízemí a je plně vybavena pro přípravu jídel, využít můžete elektrickou dvouplotýnku i pec na dřevo, mikrovlnnou troubu, remosku a ledničku.

Odpočinek si dopřejete v některé ze tří ložnic, v přízemí v 1-lůžkové, v podkroví v 2-lůžkové se dvěma samostatnými lůžky a 3-lůžkové s manželskou postelí a samostatným lůžkem. Další lůžko najdete v přechodném prostoru mezi ložnicemi v podkroví. Pro nejmenší Vám připravíme dětskou postýlku. Koupelna se sprchovým koutem a pračkou je k dispozici v přízemí, stejně jako samostatná toaleta. V celém objektu je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

Součástí chalupy je terasa s výhledem na řeku, kde je připraveno posezení i gril. Na pozemku u chalupy se děti mohou hrát na pískovišti. Cyklisté si dopravní prostředky odloží v garáži a u chalupy zaparkujete dvě auta. Rádi Vás přivítáme v Chalupě U Posledního Rožmberka!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata, Kuřáky