Agroturistika. S jezírkem a zahradou!

Chalupa Újezdec u Prachatic je situována v Jižních Čechách, v blízkosti Národního parku Šumava, v obci se stejnojmenným názvem Újezdec.

Vaše volnočasové aktivity můžete věnovat příjemným turistickým procházkám, houbaření, rybolovu a cyklovýletům, během kterých se Vám naskytnou příjemné výhledy na okolí. Jedním takovým je i výstup k zřícenině hradu Helfenburk či k rozhledně Klatovská hůrka. Historii našich předků si přiblížíte v Skanzenu Chanovice. Krásná je procházka v Arboretu Americká zahrada a v zimě zas lyžovačka v areálu Zadov - Churáňov.

Celoročně Vás velmi rádi přivítáme v naší chalupě, která je kapacitně uzpůsobena pro pobyt šest hostů. Chalupa je jednopodlažní s bezbariérovým přístupem do některých jejích prostorů.

K dispozici je Vám společenská místnost propojená s kompletně zařízenou kuchyní a jídelní částí. Připravili jsme tu pro Vás pohodlný gauč, vhodný jako přistýlka pro dvě osoby, televizor a krbovou pícku, která Vám zaručí teplo domova. V chalupě se dále nachází ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, kterou využijete i jako přistýlku pro dvě osoby. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Celkově je chalupa vybavena hygienickým potřebami v kuchyni a koupelně, jakož i ložním prádlem, ručníky, dětskou postýlkou. V prostorách chalupy je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Velká zahrada Vám poslouží na trávení volného času s blízkými. Nachází se zde exteriérové posezení, ohniště, prostor na míčové hry, za oploceným pozemkem jezírko se pstruhy i vyhrazený prostor s muflony a včelín (možnost agroturistiky). Auta zaparkujete přímo u chalupy. Srdečně Vás zveme do Chalupy Újezdec u Prachatic. Těšíme se na setkání s Vámi.