Stylová horská chalupa v Jeseníku

Zavítali jste správně do oázy klidu. Zveme Vás do naší stylové horské Chalupy Úlet, která se nachází na okraji obce Belá pod Pradědem. Chalupa je výchozím bodem k přírodním nebo kulturním atrakcím v okolí.

V zimním období k nám můžete přijít načerpat novou energii do Chalupy Úlet. Připravili jsme pro Vás celkem 8 pevných lůžek a 2 matrace ke klidnému spánku našich hostů.

Pohodové chvíle s nejbližšími můžete prožívat ve společenské místnosti s kachlovými kamny, televizí, pohovkou, rádiem, DVD přehrávačem a jídelním sezením. Pokud dostanete hlad, uvařit si jídlo můžete v kuchyni. Její součástí je plynový sporák s troubou, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a toustovač. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, pračkou a samostatná toaleta.

K spánku je určeno podkroví chalupy, ve kterém jsou umístěny tři ložnice. Jedna je 2-lůžková s manželskou postelí, druhá je 2-lůžková s manželskou postelí a dvěma matracemi a třetí je 4-lůžková s oddělenými lůžky. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi internetové připojení.

V zimním období si v případě netradičního zážitku můžete opéct buřty na ohništi. Je zde k dispozici také posezení. Na požádání Vám v chalupě usteleme dětskou postýlku. Parkování vozidel je zajištěno přímo u naší Chalupy Úlet. Těšíme se na to, jak poznáte krásy tohoto kraje ubytováním se u nás!

Klidně se vydejte za poznáním přírody Hrubého Jeseníku, kde si cestou nasbíráte lesní plody, houby a pokocháte se zvířatům. Oblíbené jsou túry v přírodních rezervacích Filipovické louky, Šumárník, Šumná, Borek, Vysoký vodopád, Sněžná kotlina a v pralesní rezervaci Šerák - Keprník - Vozka. Potěší se i cyklisté stezkám v okolí Červenohorského sedla, Rejvízu a Ramzové. Fantastický relax si dopřejte v Lipová Lázně nebo Jeseníku. S dětmi se zabavíte ve sportovním a zábavním areálu v Domašově. Po klesnutí hodnot na ručičce teploměru můžete využívat upravené tratě pro lyžaře i běžkaře v areálech na Červenohorském sedle, na Pradědu, v Ramzové s lanovkou na Šerák i ve Filipovicích.