Útulná chalupa pod Landštejnem

Chalupa v České Kanadě, tak jak název napovídá, stojí v regionu Česká Kanada, přesněji ve Starém Městě pod Landštejnem, v části Podlesí. Chalupa se nachází necelých 5 km od hradu Landštejn a stejnojmenné vodní nádrže.

Oblast České Kanady je vhodným místem pro cyklisty i pěší turisty, obě skupiny zde mají k dispozici množství značených stezek. Pokud plánujete výstup na vrchol, doporučujeme Vysoký kámen, nejvyšší vrch tohoto regionu. Z ostatních sportů se v České Kanadě můžete věnovat například rybolovu, golfu, jízdě na koni nebo tenisu. Nadšenci historie si jistě rádi udělají výlet k zřícenině hradu Landštejn nebo na zámky Dačice, Hluboká, Červená Lhota a Jindřichův Hradec. U dětí je oblíbená jízda úzkokolejnou železnicí, procházka netradičním bludištěm z mladých keřů a také Zoopark Na Hrádečku, dospělí si rádi dopřejí odpočinek v lázních v Třeboni. Chcete-li se zabavit ve vodě, namiřte své kroky k některému z rybníků v okolí, na koupaliště v Dačicích a do Aquaparku Jindřichův Hradec. Zábavu na sněhu si užijete na vleku Mrákotín.

Od května do září nabízíme ubytování v chalupě s kapacitou pro 1 až 4 hosty. Chalupa stojí na společném pozemku s majitelem v blízkosti lesa a potoka, s velkou loukou v sousedství a je ideálním klidným místem pro rodinnou dovolenou.

Chalupa je tvořena dvěma ložnicemi a kuchyní. Větší ložnice je vybavena manželskou postelí, křesly a televizí. V menší ložnici jsou umístěna dvě samostatná lůžka a psací stůl. V kuchyni si připravíte jídla podle vlastní chuti, využijete zde elektrický sporák s varnou deskou a troubou, mikrovlnnou troubu, kávovar, rychlovarnou konvici, lednici s mrazákem a nechybí zde ani jídelní posezení. Samozřejmou součástí chalupy je koupelna s vanou a toaletou. V chalupě je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

Na zahradě u chalupy je umístěno posezení a ohniště. Zahrajete si tu petangue a na rozlehlé louce můžete hrát různé další hry. Při chalupě se nachází vyhrazený prostor pro bezpečné odložení kol a zaparkujete zde až 4 auta. Rádi Vás přivítáme v Chalupě v České Kanadě.


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry
Neakceptujeme: Partie mladých lidí, Kuřáky