Komfortní ubytování na Šumavě!

Chtěli byste strávit Vaši dovolenou na Šumavě a hledáte ubytování pro rodinku, jako přátelé případně jako dvojice? Chalupa Vacov, situovaná v obci se stejnojmenným názvem Vacov, část Vlkonice je pro Vás ideálním řešením.

Národní park Šumava Vás okouzlí svými různorodými možnostmi na turistické procházky i cyklovýlety. Podrobné informace o národním parku získáte přímo v Muzeu Šumavy. Krásné jsou výlety k hradům Kašperk, Strakonice, Rabí i k zámku Vimperk. V obci Horažďovice si zaplavete na místním koupališti, ve Vojeticiach ochutnáte originální bio produkty na Biofarmě Vojetice a kouzelný pohled na okolí se Vám naskytne z Rozhledny Churáňov. Vaše zimní dovolená může nést v duchu lyžování i snowboardingu. V takovém případě Vám své služby poskytne Lyžařský areál Zadov.

Chalupa Vacov nabízí komfortní prostor pro jednu samostatnou skupinu s maximální kapacitou 18 hostů i pro menší skupinky hostů ve čtyřech apartmánech. Ubytování poskytujeme celoročně v těchto apartmánech:

- jednom 2-lůžkovém Apartmánu 3 na patře s balkonem, manželskou postelí, kuchyňským koutem,
- jednom 2-lůžkovém apartmánu 2 na patře s manželskou postelí, přistýlkou pro jednu osobu na pohovce a kuchyňským koutem,
- jednom 4-lůžkovém apartmánu 1 na patře s balkonem, dvěma ložnicemi, každá s manželskou postelí, navíc s možností jedné přistýlky na pohovce v obývací místnosti a plně vybavenou kuchyní,
- jednom 6-lůžkovém apartmánu v přízemí s verandou, dvěma 3-lůžkovými ložnicemi, každá s manželskou postelí, samostatným lůžkem, navíc s možností dvou přistýlek na pohovce v obývací místnosti a plně vybavenou kuchyní.

Každý apartmán je vybaven televizorem, po dohodě s možností satelitního připojení, jakož i vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Koupelna apartmánu v přízemí je vybavena vanou se sprchou a toaletou. Na balkonech je Vám v létě k dispozici soukromé posezení, stejně se nachází posezení na verandě k přízemnímu apartmánu. Ve všech apartmánech je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na oploceném pozemku chalupy si můžete grilovat na velkém přenosném grilu, opékat dobroty na ohništi a vedle toho příjemně posedět v kruhu blízkých. V případě zájmu Vám velmi rádi zapůjčíme tři kola za poplatek 20 Kč / kolo / den. Na úschovu Vašich vlastních kol máme na to vymezený prostor. Auta zaparkujete na parkovišti u chalupy.

Záleží nám na Vašem komfortu, proto věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Už teď se těšíme na Váš pobyt v Chalupě Vacov.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Kuřáky