Pěkná chalupa s krbem,v tichém prostředí

V okrajové části městečka Svratka, v okrese Žďár nad Sázavou, v kraji Vysočina se nachází naše útulná Chalupa ve Svratce. Díky její poloze a vybavení se u nás budete cítit jako doma.

Mnoho turistických tras, cyklistických stezek i cestičky na pěší turistiku - tímto si vyplníte svůj volný čas. Během léta si také nasbíráte lesní plody i hřiby. Vykoupete i zaplavete si ve Vodní nádrži Strž i Vodní nádrži Pilská. V blízkosti se nachází také Rybník Velké Dářko s možností rybolovu. Turistami vyhledávaný je také cíl Devět skal i Rozhledna Vojtěchov. V zimě jsou u chalupy upravované běžecké tratě. Lyžovat se dá ve střediscích ve Svratce a Hlinsku.

Během dvanácti měsíců v roce si u nás přijde na své maximálně 10 hostů. Chalupa ve Svratce je tak pohodovým místem pro rodinnou dovolenou, víkendový pobyt či delší odpočinek během letních prázdnin.

V přízemí se nachází velký obývací pokoj s televizí se satelitním příjmem, CD/DVD přehrávačem, rádiem, společenskými hrami a jídelním sezením. Jedinečnou atmosféru dotváří pohled z gaučového sezení na dřevo praskající v kachlových kamnech. Rádi si vaříte? K připravení jídel Vám u nás poslouží nadstandardně vybavená kuchyň s el. spotřebiči a kuch. nádobím.

Nejen zdřímnout se dá v jedné ze tří ložnic. K užívání je jedna 2-lůžková a dvě 4-lůžkové, každá se samostatnými lůžky. Do jedné větší lze umístit dětská postýlka. K dispozici je také koupelna se sprchovým koutem, pračkou, žehličkou a samostatná toaleta.

Na oplocené zahradě si posedíte na vnějším sezení na terase nebo zahradní houpačce. U nás máme ve výbavě i gril, ohniště a úschovnu na kola a lyže. Věci si uložíte i v šatně - vstupní chodbě. Vašim ratolestem se mine den při hře s hračkami, v pískovišti, na houpačce, na prolézačce. Nechybí nám ani dětská vysoká židle. K chalupě vede příjezdová cesta, kde po otevření brány chalupy můžete zaparkovat auta přímo ve dvoře. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata