4-místná útulná chaloupka v centru města

Naše zrekonstruovaná Chalupa Veselí nad Lužnicí nabízí ubytování pro rodinku nebo malou skupinku přátel poblíž soutoku Lužnice a Nežárky i středu města Veselí nad Lužnicí.

V letním období se můžete ubytovat v naší romantické Chalupě Veselí nad Lužnicí, jejíž kapacita je připravena pro pobyt maximálně 4 osob. Chalupu tvoří dvě části - jedna se pronajímá jako apartmán, v druhé bydlí majitelka. V apartmánu se nacházejí dvě místnosti pro přespání, kuchyň a koupelna.

Klidný spánek si můžete dopřát ve větším pokoji s okny do ulice, vybaveném velkou manželskou postelí (2x2 m) s nočními stolky a lampičkami, skříňovou stěnou, televizí, 2 křesílky a konferenčním stolkem, v sousední ložnici jsou 2 samostatné postele s nočními stolky a válenda. Přes předsíň přijdete do kompletně vybaveně kuchyně s kuchyňskou linkou, mycím dvoudřezem, el. sporákem se sklokeramickou deskou, větší lednicí s malým mrazáčkem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Z kuchyně jsou dveře do chladného špajzu. Komfort pro naše hosty dotváří koupelna s vanou, pračkou a toaletou. Nechybí ani WiFi připojení na internet zdarma.

V exteriéru chalupy jsme Vám připravili možnosti na odpočívání. Nachází se zde uzavřený dvůr, kde je posezení v průjezdu (stolek a dva křesílka), posezení pod střechou je s gaučem, stolem se 4 židlemi, venkovní TV a grilem. Ubytování hosté mají kola bezpečně uložena v průjezdu, máme i kompresor. Parkování vozidel je přímo u chalupy. Těšíte se na to, jak budete moci prožít krásnou dovolenou u nás? Stačí nám zavolat nebo napsat e-mail.

Pokud se rozhodnete pro poznávání krás okolí, určitě Vám doporučujeme využít cyklostezky i trasy pro pěší turisty. Do 500 m si zahrajete hry ve sportovním areálu. Koupání je možné na Veselských pískovnách nebo na vodní nádrži Hněvkovice. Potěší se také rybáři lovu ryb - Svět, Horusický rybník a Rožmberk. Navštívit můžete okolní místa, kde jsou památky a jiné atrakce: Tábor, Jindřichův Hradec, Červená Lhota, Třeboň, Č. Budějovice, Hluboká nad Vltavou a Bechyně.