U nás jako na ,,Vaší" chalupě-pro rodiny

Hledáte místo, kde můžete mít dokonalé soukromí? Zavítejte do Chalupy Závrchy, která se nachází téměř na samotě, v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko.

Kraj nabízí mnoho možností na jeho přezkoumání. Doporučujeme Vám výlety po kilometrech značených turistických i cyklistických tras. V přírodě si můžete nasbírat houby či lesní plody. S dětmi se můžete zabavit ve skalním městě Bledné Skaly nebo Dinoparku v Karlowe. Zajímavá je také návštěva Pstružného, kde se dá ulovit a sníst ryba. Plavání a koupání je možné v přehradě Rozkoš i aquaparku Kudowa Zdroj. V zimě můžete vyrazit na běžky.

Zejména během teplejších dní nabízíme 20-lůžkovou Chalupu Závrchy. V přízemí chalupy se nachází společenská místnost s kachlovými kamny, televizorem a DVD přehrávačem, společenskými hrami, stolním fotbalem, dětským koutkem a pohovkami. Rozkládací gauče slouží jako přistýlky pro 3 osoby. Společenská místnost je propojena s kompletně zařízenou kuchyní. Přízemí se skládá také z koupelny se sprchovým koutem, pračkou a toaletou + 2-lůžkového pokoje - Pokoj č. 1 s manželskou postelí.

Patro tvoří kromě dvou koupelen se sprchovými kouty a toaletami i tyto pokoje:
- Pokoj č. 2 s manželskou postelí a jedním pevným lůžkem,
- Pokoj č. 3 s manželskou postelí,
- Pokoj č. 4 s manželskou postelí, dvěma pevnými lůžky a palandou. Součástí pokoje je také kuchyňský koutek s el. vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a jídelním sezením.
- Pokoj č. 5 s manželskou postelí a jedním pevným lůžkem,
- Pokoj č. 6 s jedním lůžkem. V tomto pokoji je také kuchyňský koutek s el. vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a jídelním sezením.

Volné chvíle můžete trávit na terase s posezením. K dispozici je Vám i gril, kotlík a ohniště. Vaše ratolesti potěší hřiště s pískovištěm, houpačkou a prolézačkami. U nás máme k zapůjčení dvě dětské postýlky, vysokou židli a garáž na uschování sportovních potřeb. Parkování aut jsme zajistili přímo u chalupy. Pozor - k chalupě vede pouze zpevněná lesní cesta. Už teď se těšíme na Vás!