Chalupy v lese - dokonalý klid pro Vás!

Přijďte si odpočinout do překrásného prostředí Beskyd, kde na Vás čekají dvě útulné Chalupy Krásná situovány uprostřed lesního prostředí, blízko vesničky se stejnojmenným názvem Krásná, v okrese Frýdek - Místek.

Pokud se rozhodnete uspořádat pěkný výlet do prostředí Beskyd, určitě si udělejte túru k vrchu Lysá hora (1 323 m n. m.). Pěkný je také výhled z Rozhledny na Chatě Prašivá i výstup na Javorový vrch. Příjemnou procházku si můžete dopřát v okresním městě Frýdek-Místek s nádherným Frýdeckým zámkem a Muzeem Beskyd nebo se aktivně zabavit v Aquaparku Olešná. V zimě jsou pro Vás v okolí připravené mnohé běžkařské tratě a lyžařská střediska jako např. Lyžařský areál Ski Lysá hora a Lyžařský areál Visalaje.

Pro naše hosty jsme připravili jednu dřevěnou a jednu zděnou chalupu, dohromady s kapacitou pro 13 dospělých osob.

Dřevěná chalupa, vhodná pro 9 osob, je tvořena plně vybavenou kuchyňkou s jídelním posezením, krbem a samostatným lůžkem. Pro Váš spánek jsou dále k dispozici: 2-lůžková ložnice s manželskou postelí a postýlkou pro dítě, 2-lůžková ložnice se dvěma samostatnými lůžky a 4-lůžková ložnice s trojlůžkem, samostatným lůžkem a dětskou postýlkou. Součástí chaty je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Před chalupou si můžete posedět na typických dřevěných lavicích.

Zděná chalupa, s kapacitou pro 4 osoby, sestává s kompletně zařízené kuchyňky s jídelním posezením, samostatným lůžkem a vstupem na patro prostřednictvím dřevěného žebříku. Na patře je připravena 3-lůžková ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem. V exteriéru chalupy se nachází i vlastní exteriérové posezení.

Pro všechny hosty je k dispozici společný altánek se zahradním krbem a možností grilování, dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a pískovištěm. Vaše auta zaparkujete na oploceném pozemku přímo u chalup. Líbí se Vám naše útulné ubytování v soukromí? Těšíme se na setkání s Vámi v Chalupách Krásná.