Útulná chata v rekreační oblasti

Chata 172 Velké Dářko leží v rekreační oblasti Velké Dářko při stejnojmenném rybníku. Tato lokalita spadá pod obec Polnička, v okrese Žďár nad Sázavou, na Vysočině.

Okolí největšího rybníka na Vysočině je vyhledávanou lokalitou na rekreaci. Prožijte den turistikou, pěší či cyklistickou, po loukách a lesích Vysočiny. Na rybníku se můžete koupat a zkoušet vodní sporty. V blízké obci Škrdlovice si zahrajete tenis nebo minigolf, v Polničce najdete zábavní centrum pro děti. Nadšencům historie doporučujeme navštívit kostel na Zelené hoře, zapsaný v seznamu Unesco, ve městě Žďár nad Sázavou. Mezi zajímavé místa v tomto městě patří i zámek a pokud hledáte spíše odpočinek, vyhledejte relaxační centrum.

Od začátku května do konce října Vám nabízíme k pronájmu chatu pro 7 až 8 osob, která je vhodným místem pro rodiny s dětmi nebo menší skupinu přátel.

V přízemí najdete společenskou místnost, kde Vám pohodlí poskytne gauč a křeslo, usadit se můžete i k jídelnímu stolu. Podívejte se zde na televizi nebo si vychutnejte praskání krbu. Z této místnosti se dostanete přímo na terasu. Domácí jídla si připravíte v kompletně vybavené kuchyni, kde využijete plynový sporák s troubou, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici i lednici s mrazákem. K dispozici je Vám zde další jídelní stůl.

V podkroví si odpočinete v některé ze dvou ložnic, v 4-lůžkové najdete manželskou postel a dvě samostatná lůžka, v 3-lůžkové manželskou postel a jedno samostatné lůžko. Součástí menší ložnice je balkon s výhledem. Naprosté pohodlí zaručuje koupelna s vanou a samostatná toaleta. Pro Vaše nejmenší připravíme v případě potřeby dětskou postýlku.

Když Vás počasí vyláká ven, využijete zahradu u chaty. Společně si posedíte na terase, na zahradní houpačce či v altánku s krbem, na kterém si můžete připravit grilované dobroty. Zahrát si můžete volejbal nebo basketbal. V teplém období můžete využívat menší nadzemní bazén. Děti se vyřádí na pískovišti nebo na houpačce. Pro úschovu kol je Vám k dispozici uzamykatelný prostor. V naší chatě není k dispozici připojení na internet, po dohodě máte možnost využívat WiFi připojení sousedního objektu.

Přijďte na rekreaci na Vysočinu. Rádi Vás přivítáme na Chatě 172 Velké Dářko!