Krásná novo zrekonstruovaná chata

Last minute 13.1. - 19.1. sleva 40%.
Cena po slevě 6 900 Kč!
Pronájem Chaty až pro 11 osob uprostřed Beskyd.
V akčním termínu probíhá na Pustevnách (4 km) výstava ledových soch. Možnosti lyžování i spoustu jiné aktivní zábavy.

Chata Bácov se nachází v obci Prostřední Bečva v okrese Vsetín ve Zlínském kraji. Objekt jsme pro Vás nedávno zrekonstruovali a rádi Vás přivítáme během celého roku.

Chata sestává z pěti a šestilůžkové ložnice. V jedné najdete tři samostatné postele a jednu palandu, v druhé manželskou a dvě samostatné postele s výsuvnými lůžky. Do šestilůžkové ložnice jsme umístili televizi. Obě ložnice jsou situovány na patře. V přízemí si příjemně odpočinete na pohodlném gauči při sledování oblíbených pořadů či filmů v televizi. Najdete zde také vstup na venkovní terasu s posezením, kde si v příznivém počasí na plynovém grilu ugrilujete chutná jídla. V přízemí se dále nachází kuchyň s veškerým potřebným vybavením, jako je elektrická trouba, keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, mrazák a jídelní posezení.

Koupelna obsahuje sprchový kout a toaletu. Bezplatné WiFi připojení na internet je pro Vás k dispozici v celém objektu. A abyste se nenudili, k dispozici máme pro Vás stolní tenis, šipky nebo badminton. Jelikož nezapomínáme ani na naše nejmenší hosty, venku jsme si pro ně připravili dětské hřiště s trampolínou, prolézačkami, skluzavkou, houpačkami a různé hračky. Pokud si k nám přivezete kola nebo lyže, jednoduše si je uschováte ve vyhrazeném prostoru. Ani s parkováním si nedělejte starosti, až 5 aut zaparkujete přímo u objektu.

Prostřední Bečva je jistě místem, kde se nebudete nudit. V okolí na Vás čeká množství zajímavých míst a atrakcí, které stojí za to navštívit. Milovníci adrenalinu by neměli vynechat adrenalinový park v Rožnově pod Radhoštěm. Krásnou přírodu budete obdivovat z Jurkovičovy rozhledny nebo z rozhledny Miloňová. Pokud se zajímáte o historii, vydejte se k památníku Kladnatá, do Karlovského muzea a do Valašského muzea v přírodě. V horkých dnech se zchladíte na obecním koupališti, v Rožnově pod Radhoštěm nebo na koupališti na Stanoch. V zimě si zasportujete hned v několika blízkých skiareálech, jako je například Soláň, Solisko, Kubiška, U Sachovy studánky, Jezero, Machůzky, Synot Kyčerka a Razula.

Chata Bácov je ideálním místem pro Váš odpočinek v každém ročním období. Pokud si u nás zarezervujete pobyt, určitě neprohloupíte. Těšíme se na Vás!