Komfortný hotel u rozhledny

Chata Bramberk stojí u lesa vedle stejnojmenné rozhledny, na úpatí jednoho z vrcholů Jizerských hor. Chata se nachází nad vesnicí Horní Maxov, která spadá k městu Lučany nad Nisou, v okrese Jablonec nad Nisou. Lučany najdete jen 5 km od Jablonce, v blízkosti leží obce Josefův Důl, Albrechtice v Jizerských horách nebo Smržovka.

Celoročně se můžete ubytovat v hotelu, který nabízí 12 pokojů s celkovou kapacitou pro 34 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- sedm 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí,
- jeden 4-lůžkový pokoj s palandou a dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- tři 4-lůžkové pokoje s palandou a manželskou postelí.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a trezorem, ke každému náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a fénem. V celém objektu je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

V budově se nachází také restaurace, kde si vychutnáte obědy a večeře, pro podávání snídaní je vyhrazena jídelna. K dispozici jsou také dva salonky (celková kapacita 60 osob), které jsou určeny především na oslavy a firemní akce. V případě potřeby Vám poskytneme i promítací techniku ​​nebo flipchart. U hotelu najdete až dvě terasy, jedna z nich je přístupná z jídelny a salonků, druhá je samostatná. Při jedné z teras se nachází menší dětské hřiště. Pro cyklisty a lyžaře máme vyhrazenou místnost pro odložení sportovního vybavení. U objektu je k dispozici 60 parkovacích míst.

Tato oblast je oblíbená u turistů v létě a u milovníků zimních sportů v zimě. Najdete zde síť pěších a cyklistických tras různých náročností, jakož i naučné stezky jako například Jedlový důl. Nenechte si ujít výhled z blízké rozhledny Bramberk, z dalších rozhleden v okolí zmíníme Slovanku a Královku. Z přírodních zajímavosti patří k nejnavštěvovanějším Bozkovské dolomitové jeskyně. Za cíl túry si můžete určit také vrchy Smrk a Černá hora. Děti potěšíte výletem do Liberce, kde si užijete ZOO a botanickou zahradu, centrum iQLANDIA a v aquaparku Babylon se děti vyřádí na atrakcích a dospělí si odpočinou ve wellness zóně. Pokud plánujete v létě den u vody, zamiřte na koupaliště přímo v Lučanech. Zábava na sněhu na Vás čeká na svazích blízkého lyžařského vleku U Pily či ski areálů Severák, Smržovka a Josefův Důl. V širším okolí najdete množství dalších lyžařských středisek.