Pěkná rekreační chata u lesa s kamny

Zveme Vás do naší Chaty Capartice, která se nachází v oblasti Český les, blízko města Domažlice a vrchu Čerchov, poblíž Klenčí pod Čerchovem.

Pokud plánujete výlety do okolí, určitě doporučujeme turistiku, cyklistiku či sběr hub a plodů lesa. Určitě se můžete vydat i na rozhlednu Čerchov (4 km) a nedaleký vrch Koráb, hrad Rýzmberk i zámek Horšovský Týn. Nejbližší koupaliště leží v Klenčí pod Čerchovem (3 km) nebo na německé straně přírodní koupaliště Perlsee i aquacentrum ve Waldmünchenu (SRN), oblíbené je i přírodne koupaliště na Babyloně. V zimě si můžete užívat zimní sporty na sjezdovce Sádek, v lyžařských střediscích Unterhütte - Waldmünchen, skiareálech u Furth im Waldu nebo Hohenbogen. V okolí oceníte běžkařské trasy, nástup přímo u chaty, trasy vedou přes území Česka i Německa.

Celoroční ubytování v Chatě Capartice si může užívat 5 až maximálně 7 hostů. Ubytování pronajímáme jedné skupince hostů - nejlépe jedné rodině.

V přízemí si užijete teplo sálající z kanadských kamen, které jsou součástí společenské místnosti. Zde je také televize se satelitním příjmem, společenské hry a gauč (sloužící jako přistýlka pro dvě osoby). Společenská místnost je propojena s kompletně zařízenou kuchyní. Přízemí dotváří koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Na patře jsou dvě ložnice - 2-lůžková s manželskou postelí a 3-lůžková s manželskou postelí a pevným lůžkem.

Volné prostranství kolem chaty se přímo samo nabízí k odpočinku. Připravili jsme tu pro Vás ohniště s posezením, přenosný gril a zahradní posezení. Na požádání Vám zapůjčíme dětskou postýlku. S radostí Vám umíme uschovat kola a lyže v garáži. Domácí zvířátko je za poplatek. Parkování aut je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!