Chalupa se zahradou na Jižní Moravě

Chalupa Dolní Bojanovice se nachází ve stejnojmenné obci, v okrese Hodonín, v Jihomoravském kraji. Tato úrodná oblast je známá zejména vinařskou tradicí a rovněž i naše chalupa stojí v části obce, kde se původně budovaly převážně vinné sklepy.

V obci se pravidelně koná množství tradičních kulturních akcí. Přímo v obci máte možnost navštívit vinné sklepy, ochutnat vína nebo se seznámit s procesem výroby. Pokud se chcete o víně dozvědět více, doporučujeme navštívit i Templářské sklepy v Čejkovicích. V celé oblasti najdete množství cyklostezek, které vedou přes vinice a kolem sklípků. Nadšenci historie si jistě nenechají ujít návštěvu zámků Lednice, Valtice či Milotice, skanzenu ve Strážnici či archeologického naleziště Velké Moravy v Mikulčicích. S dětmi se vyberte do ZOO Hodonín, kde se zabaví i poučí. Zajímavostí je i plavba po Baťově kanále na řece Moravě. V létě se osvěžíte na koupalištích (Dubňany, Hodonín, Břeclav, Němčičky, Horní Bojanovice), pokud preferujete přírodní koupání, naplánujte si výlet k některému z rybníků v okolí (Lužice, Velký Bílovec), k štěrkovišti Moravská Nová Ves nebo k přehradě Mlýnky.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování v domě v řadové zástavbě, kde se může pohodlně ubytovat 4 až 6 hostů.

V přízemí najdete vstupní chodbu a obývací pokoj. Ve volném čase se můžete podívat na televizi, usadíte se při tom na pohodlném gauči, který po rozložení slouží jako dvoulůžko. V patře se nachází kuchyň, která je kompletně vybavena, k dispozici je Vám zde elektrická dvouplotýnka, mikrovlnná trouba, toastovač, rychlovarná konvice a lednice. Rovněž v patře je umístěna ložnice, kde si odpočinete na manželské posteli, samostatném lůžku nebo rozkládací pohovce, která slouží jako přistýlka. Pro děti jsme připravili hračky a společenské hry. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a vysoušečem vlasů.

Když Vás příjemné počasí táhne ven, oceníte zahradu za chalupou. Na terase si posedíte a ugrilujete vynikající letní večeři. Tuto oplocenou zahradu s uzamykatelnou bránou můžete využít také na odkládání kol. Jedno parkovací místo se nachází přímo před chalupou. V případě potřeby je možné parkovat i na obecním parkovišti naproti. Těšíme se na Vaši návštěvu v Chalupě Dolní Bojanovice.