Chata u koupaliště v Orlických horách

Chata Evelína Bystré se nachází na velké louce v klidné části obce Bystré, v okrese Rychnov nad Kněžnou, v Královéhradeckém kraji. Tato obec leží v podhůří Orlických hor.

V těsné blízkosti chaty se nachází letní koupaliště se sportovním hřištěm a dětským hřištěm. Rádi Vám zapůjčíme sportovní vybavení na badminton, tenis, volejbal nebo stolní tenis, které můžete využít v areálu koupaliště. Zde najdete i kiosek s občerstvením. K navštěvovaným turistickým atrakcím v okolí patří Masarykova chata pod vrchem Šerlich nebo zámky v Rychnově nad Kněžnou, v Kostelci nad Orlicí nebo v Častolovicích. Pěkná procházka Vás čeká, pokud se vydáte do údolí Peklo, kde si během túry odpočinete v Bartoňově útulně. Pokud máte v létě chuť vyrazit k vodě a nestačí Vám koupaliště u chaty, zajděte si na koupaliště u vodní nádrže Rozkoš. V zimě si užijete sníh v lyžařských střediscích Sedloňov, Olešnice v Orlických horách nebo Hartman.

Celoročně nabízíme ubytování pro 20 hostů. Jedná se o přízemní bezbariérovou budovu. Chata je vhodná pro pobyt více spřátelených rodin nebo větších skupin.

Vstupní chodba rozděluje chatu na část s ložnicemi a část se sociálním zázemím, jídelnou s kuchyní a obývacím pokojem s dětskou hernou. V obývací místnosti s televizí a sedací soupravou najdete i dětský koutek. V jídelně je umístěn kompletně vybavený kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a chladničkou s mrazákem. Ložnicová část je tvořena pěti ložnicemi, v každé najdete palandu, dvě samostatná lůžka, ledničku a stůl se židlemi. K dispozici jsou Vám dvě koupelny, každá se dvěma sprchami a umyvadlem a také čtyři samostatné toalety.

Z jídelny je možné vyjít na terasu s posezením, využít můžete i gril a ohniště. Děti se zabaví na pískovišti a v létě se osvěží v dětském nafukovacím bazénu. U chaty je sklad na zahradní nábytek, zde je možné uložit lyže a kola. U chaty zaparkujete až 10 aut. Zajděte si k nám na aktivní dovolenou v příjemnou prostředí. Rádi Vás přivítáme na Chatě Evelína Bystré. V zájmu relaxace "Wifi nemáme, mluvte spolu".


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Starší než 25 let, Starší než 35 let