Romantická chatka na klidném míste

Jste rodinka či pár, který hledá příjemné ubytování v Jižních Čechách v CHKO Třeboňsko? Zavítejte do naší Chaty Frahelž, která se nachází ve vesničce Frahelž, v blízkosti řeky Lužnice. Nejen koupání v našem bazénu či skákání na trampolíně potěší nejedno dětské srdce.

Chráněná krajinná oblast Třeboňsko má předpoklady na cyklistiku, turistiku i nordic walking. Zchladit se během letních dnů můžete v přehradě Naděje. Rybáři si mohou své kořisti ulovit na Ponědrážským rybníku i Veselských pískovnách. Pokud Vás láká poznávání historie, udělejte si výlet na Hrad a zámek Jindřichův Hradec. Doporučujeme Vám navštívit i Rozhlednu Svákov, Akvárium Třeboň.

Až 5 hostů si během každého dne v roce najde své pohodlí v naší útulné Chatě Frahelž. Společný čas můžete prožívat ve společenské místnosti s krbovou kamnou, televizorem a jídelním posezením. Výborné domácí jídla si uvaříte v naší prakticky vybavené kuchyni, jejíž součástí je plyn. sporák s el. troubou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a lednice.

K dispozici je u nás jedna 3-lůžková ložnice se samostatnými lůžky. Rovněž se další dva hosté vyspí na dvou pevných lůžkách v obývací části. Během Vašeho pobytu můžete používat samostatně stojící zděnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, hned vedle chatky.

Nejen živý plot Vám zajistí dostatek soukromí. Pokud se rádi bavíte ve vodě, u nás je k tomu určen venkovní bazén. Rádi grilujete? Tak použijte vnější krb v pergole s venkovním posezením. Děti se vyskáčou na trampolíně. Parkování vozidel je přizpůsobeno pro dvě auta přímo ve dvoře ubytování. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty