Chata v blízkosti Holanských rybníků

Rodinná dovolená nebo pobyt s přáteli se Vám určitě zalíbí v naší Chatě Holany, která se nachází v Hostíkovicích u Holan, v jedinečné krajině Máchova kraje a Kokořínska. Kouzelnou atmosféru Vám dodá u nás teplo z krbových kamen a dech vezmou úchvatné výhledy na hladiny Holanských rybníků.

Náš region je známý zejména soustavou 23 rybníků, propojených Bobřím potokem, pod názvem Holanské rybníky. Největší z nich - Milčanský - slouží ke koupání, lenošení na písečné pláži i plavení se na loďce. Koupání je možné i na nedalekém Máchově jezeře. Po cyklostezkách nebo turistických stezkách můžete navštívit několik zajímavých míst - hrad Bezděz, zříceniny hradů Jestřebí, Ralsko, vodní hrad Lipý v České Lípě, rozhlednu na Vrátenské hoře, horu Vlhošť nebo CHKO Kokořínsko s přírodními pískovcovými sloupy tzv. Pokličky.

Celoročně můžete prožít výbornou dovolenou v kruhu nejbližších v naší stylové Chatě Holany. Chata se pronajímá pouze jako celek pro max. počet 10 hostů.

V chatě se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, odkud vede východ na terasu sezením a úžasným výhledem na jeden z rybníků. Pro přípravu jídel Vám poslouží kompletně vybavená kuchyň - el. kamna a sporák, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem.

V přízemí se nachází koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V prvním patře se nachází 3 ložnice, jedna 4-lůžková s možností zapůjčení dětské postýlky a dvě 3-lůžkové ložnice. V oknech se nachází sítě proti hmyzu.

Pro hosty je k dispozici venkovní zastřešené sezení s možností přípravy jídel na přenosném grilu či na ohništi. Na zahradě se nachází dětská houpačka, k zapůjčení je i kroket a petanque. Parkování aut je zajištěno přímo u objektu (kapacita 4 auta). V chatě lze uschovat kola v uzamykatelném prostoru. Těšíme se na Vaši návštěvu!