Horská chata u lyžařského střediska

Chata Junior je situována v čarokrásné horské přírodě, na slunných svazích Kunčické hory, v nadmořské výšce zhruba 700 m n. m. Jen 5 km vzdálená od Starého města pod Sněžníkem, s přenádherným výhledem na Kunčice, Staré Město a Hanušovickú vrchovinu. S radostí u nás přivítáme rodinky s dětmi, skupiny turistů, lyžařů a všechny, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v horském prostředí.

Poloha penzionu je vynikajícím výchozím bodem pro nekonečné procházky a turistické cíle v okolí. Doporučujeme Vám navštívit chráněnou památku Kapli Bolestné Panny Marie, rustikální Zvonici v dolní části Kunčic, významné pohraniční sedlo Kladské sedlo, bývalou hájovnu Medvědí bouda či Chatu Paprsek s vynikající výhledy do Staroměstské kotliny. Vyznavači zimních sportů si přijdou na své v četných lyžařských střediscích jako Ski resort Kunčice, Snowpark Paprsek, Ski Areál Kraličák, Ski areál Branná, Ski Ostružná - Řetězárna či JONAS PARK Ostružná.

Nabízíme Vám celoroční ubytování s maximální kapacitou pro 61 osob. Vybrat si můžete z následujících možností:

Dvě 2-lůžkové pokoje Deluxe, každá se dvěma samostatnými postelemi, plnohodnotnou přistýlkou na rozkládacím křesle, televizí s kabelovým příjmem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, fénem a ručníky. Obě pokoje jsou bezbariérové se samostatným vstupním vchodem.

Jeden 3-lůžkový pokoj Turist se třemi samostatnými postelemi.

Dvě 4-lůžkové pokoje Standard, obě s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky, televizí s kabelovým příjmem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a ručníky.

Dvě 4-lůžkové pokoje Turist, každá se čtyřmi samostatnými postelemi.

Šest 5-lůžkových pokojů Turist, všechny s pěti samostatnými postelemi.

Jeden 6-lůžkový apartmán Standard s ložnicí s pěti samostatnými postelemi, jednou přistýlkou na rozkládacím křesle, televizí s kabelovým příjmem, rádiem, pohodlnou pohovkou, dětskou jídelní stoličkou a jídelním posezením. Dále se zde nachází kuchyň s elektrickým sporákem a troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač, toustovač, lednice s mrazákem a jídelní posezení. Komfort Vám zaručí koupelna se sprchovým koutem, toaletou, fénem a ručníky.

Vydatné snídaně formou bufetu a švédských stolů si vychutnáte v útulné jídelně s velkou televizí s kabelovým příjmem. Dlouhé večeře strávíte v společenské místnosti s barem, gaučovým posezením, televizí s kabelovým příjmem, CD/DVD přehrávačem, videem, společenskými hrami a dětským koutkem s různými hračkami. Romantickou atmosféru dotvoří teplo a praskot ohně z krbu. Na prvním a druhém patře se nachází oddělená dámská a pánská koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Exteriér ubytování nabízí různé možnosti jak si zpříjemnit Váš pobyt. Pěkným výhledem se pokocháte z kryté terasy s venkovním posezením. K dispozici máte gril, kotlík a den ukončíte opékáním špekáčků na otevřeném ohništi s kruhovým posezením. Děti zde prožijí nezapomenutelný čas na dětském hřišti s prolézačkami, skluzavkou, houpačkami, trampolínou a pískovištěm. Potěší se také ovečkám ze salaše přímo v areálu. Myslíme i na rodiče, pro které máme připraveno fotbalové hřiště s brankami a tenisový kurt, kde si kromě tenisu zahrajete basketbal či badminton.

Malí i velcí se v letním období zchladí ve venkovním bazénu. V srubu v areálu si také můžete zahrát stolní tenis. Po aktivním dni si dopřejete dokonalý relax v sauně a koupací ochlazovací kádí. Personál na recepci Vám vždy mile pořadí. V případě zájmu Vám zapůjčíme promítací projektor a v prostorách jídelny s kapacitou 54 míst Vám připravíme zasedací místnost. V areálu je možné nocovat ve dvou pravých indiánských teepee, oba se čtyřmi lůžky a ohništěm uvnitř. Lyže a kola si uschováte v místnosti u hlavního vchodu. Auta si zaparkujete hned u penzionu.

Věříme, že u nás zažijete aktivní dovolenou na čerstvém vzduchu v lůně malebné přírody. Těšíme se na Vás v Chatě Junior.