Oplocená chata s krbem, u lesa

Nabízíme Vám chatu v malé vesničce Mačovice, na kopci, s úžasným výhledem do kraje. Díky ideální poloze si můžete užívat klid od města i případnou návštěvu Prahy - 15 minutovou jízdou autem po D1 můžete odparkovat Vaše auta na parkovištích v Opatově či Chodově a dopravit se do Prahy. Chata je vhodná i pro denní dojíždění do Prahy.

Okolo chaty je velká oplocená zahrada. Pozemek navazuje na rozsáhlý les, který nabízí sběr borůvek a houbaření. Okolí je vhodné pro procházky a cykloturistiku. V blízkém Vranově si můžete zajezdit na koni nebo se vykoupat v rybníku. S dětmi doporučujeme návštěvu Farma Park Soběhrdy s mnoha atrakcemi a mini ZOO. Také můžete navštívit Aquapalas Praha Čestlice, který je od nás 15 km. Milovníci historie si užijí prohlídku zámků Konopiště, Průhonic, Český Štenberk, kláštera v Sázavě nebo hory Blaník. Nevlídné počasí bude vhodné na prohlídky okolních pivovarů (Ferdinand v Benešově, Kácov), případně muzeí - motocyklů, zlata a jiných.

Chatu pronajímáme od května do října. Kapacita je 8 osob. Na trávení společného času s nejbližšími slouží společenská místnost s kamny, televizí a pohovkou. Výborné jídla si uvaříte v kuchyňském koutku, kde je keramická varná deska, el. trouba, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a jídelní sezení. Přízemí dotváří koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Patro chaty se skládá ze tří ložnic - dvou 2-lůžkových (jedna s manželskou postelí, druhá se dvěma lůžky) a jedné 4-lůžkové s manželskou postelí, dvěma lůžky.

Zahrada je skvělým místem i pro relaxaci. Velký oplocený prostor ocení i Vaši čtyřnozí přátelé. K dispozici je Vám venkovní posezení. Pro zpestření dovolené si můžete ugrilovat nějakou dobrotu na přenosném grilu. Parkování aut je zajištěno přímo u chaty.

Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty