Dokonalé soukromí v objetí přírody

Chata Koloděje nad Lužnicí stojí u řeky v chatové oblasti v blízkosti stejnojmenné obce, která se nachází asi 3 km od města Týn nad Vltavou, v okrese České Budějovice. Chata, která je obklopena krásnou přírodou jižních Čech, se nachází v blízkosti soutoku řek Lužnice a Vltavy.

V obci Koloděje nad Lužnicí navštívíte menší zámeček a židovský hřbitov, v místním pohostinství si můžete zahrát stolní tenis, kulečník nebo šipky. Pokud máte rádi lehkou turistiku, projděte se podél řeky k Červenému mlýnu s restaurací a přírodním koupalištěm. Pěšky nebo na kole se dostanete i do města Bechyně, kde můžete obdivovat zámek se zahradou. V nedalekých řekách Lužnice a Vltava je možný rybolov. Ve městě Týn nad Vltavou využijete novou sportovní halu, zahrajete si squash, sálový fotbal nebo basketbal. Doporučujeme také navštívit nedaleká města Tábor a Český Krumlov. Ve vedrech najdete osvěžení na koupalištích (Nový Dvůr, Bechyně, Radětice, Olešník) nebo při vodních nádržích (Kořensko a Hněvkovice).

Od května do října Vám nabízíme ubytování v chatě s celkovou kapacitou pro 6 osob. Chata je vhodná pro rodinu s dětmi nebo menší skupinku přátel.

V přízemí se nachází společenská místnost s gaučovým sezením a krbem na dřevo. Součástí tohoto prostoru je také jídelní stůl s lavicí a židlemi. V kompletně vybavené kuchyni si připravíte, na co máte chuť. K dispozici je Vám elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem a rychlovarná konvice. Rovněž na přízemí najdete koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Ložnice jsou umístěny v prvním patře, v průchozí 2-lůžkové Vám poslouží dvě samostatná lůžka a ve 4-lůžkové s balkonem si zdřímnete na dvou manželských postelích.

Z obývacího pokoje se dostanete na prostornou terasu s posezením. Pozemek u chaty je dostatečně velký na různé aktivity. Můžete si grilovat, opékat u ohniště, zahrát fotbal nebo jiné hry. V garáži pod chatou si odložíte kola či jiné sportovní vybavení. Přímo u objektu najdete 3 parkovací místa. Rádi Vás přivítáme na Chatě Koloděje nad Lužnicí!