LASTMINUTE - Mimořádné slevy

Přijďte si k nám užít zimní sporty do Chaty Kunc v Deštné v Orlických horách. Naše útulná chata s bazénem a saunou leží u lesa, v klidném prostředí, blízko atrakcí.

Celoročně Vám nabízíme Chatu Kunc s kapacitou 16 osob. V přízemí chaty se nachází společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, jídelním sezením a jukeboxem. Jídla si můžete připravit v kompletně zařízené kuchyni s jídelní částí. Přízemí chaty dotváří 2 koupelny se sprchovým koutem, pračkou a dvěma toaletami.

Patro chaty se skládá z ložnic. K užívání jsou čtyři ložnice - jedna 3-lůžková, dvě 4-lůžkové (jedna navíc s televizí a DVD) a jedna 5-lůžková s televizorem a DVD. Všude je zajištěno WiFi připojení na internet.

V rámci chaty si můžete dopřát odpočinek v sauně v přízemí, ve venkovním bazénu nebo v exteriéru. K dispozici je Vám terasa s posezením, grily, ohniště i dětské hřiště s pískovištěm a houpačkou. Lyže si uschováte v lyžárně. U nás je možnost dodání sudového piva (chlazení na chatě máme). Nechybí dětská postýlka a vysoká židle. Parkování aut je u chaty - v zimě je vhodné mít s sebou sněhové řetězy.

V letní a zimní sezoně pouze týdenní pobyty a cena je stanovena za celý objekt bez ohledu na počet ubytovaných. Těšíme se na Vás!

Deštné v Orlických horách patří k vyhledávaným střediskům lyžování, běžkování, sáňkování, snowboardování a jiných sportů. Okolím vede několik cyklistických a turistických tras. Během sklizně plodů lesa se můžete dostat až k přírodní rezervaci Bukačka, horské Masarykově chatě na Šerlich nebo do údolí Bělé Šerlišský mlýn. Doporučujeme Vám navštívit Muzeum zimních sportů, turistiky a řemesel. V létě si zaplavete u nás nebo v místním krytém bazénu.