Zajímavá chata na horách, u vleku

Jste velká skupinka přátel a známých, kteří chtějí nevšední večeři trávit spolu a zároveň mít i své soukromí ve vlastním pokoji? Tak zavítejte do naší komfortní Chaty Medika, která je lokalizovaná v CHKO Krkonoš, v rekreační oblasti Horní Albeřice obce Horní Maršov, 50 m od místního vleku.

Půvab krajinky poznáte během všech ročních období. V létě se vydejte na kole nebo na pěší turistiku po naučných stezkách. Hned vedle vedou trasy na Rýchory a Pomezí boudy. Během procházek po lese si nasbírejte plody přírody. Osvěžení v horkých dnech naleznete v bazénech koupaliště Mladé Buky nebo v Trutnově. V zimě i sáňky provětráte přímo v obci. Běžkaři se také nadchnou upravovaným tratím.

Až 43 osob dokáže strávit jedinečný čas v naší Chatě Medika, která je v provozu každý den v roce. Chatu Medika lze pronajmout jako jeden celek nebo i po jednotlivých pokojích. Celkově je k užívání těchto 10 pokojů:
- jeden 3-lůžkový pokoj č. 3 se třemi lůžky,
- jeden 4-lůžkový pokoj č. 4 se dvěma lůžky a palandou,
- jeden 4-lůžkový pokoj č. 6 se dvěma lůžky a palandou,
- jeden 4-lůžkový pokoj č. 7 se čtyřmi lůžky,
- jeden 4-lůžkový pokoj č. 8 s manželskou postelí, dvěma lůžky a televizí na kabelový příjem,
- jeden 4-lůžkový pokoj č. 9 se čtyřmi lůžky,
- jeden 4-lůžkový pokoj č. 10 se dvěma manželskými postelemi,
- jeden 5-lůžkový rodinný pokoj č. 2 se dvěma ložnicemi - jednou se dvěma lůžky, druhá se třemi lůžky,
- jeden 5-lůžkový pokoj č. 5 s pěti lůžky,
- jeden 6-lůžkový pokoj č. 1 se šesti lůžky.

Pokoje číslo 8, 9 a 10 jsou umístěny v přízemí, ostatní jsou na patře. Hosté si své společné chvíle dokážou užívat v jedné ze dvou společenských místností. V jedné je posezení a televizor, v druhé je posezení, televizor, stolní tenis a dětský koutek s hračkami. Vaříte s radostí? K přípravě pokrmů poslouží plně vybavená kuchyň s el. sporákem s troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnými troubami a rychlovarnými konvicemi. Maximální pohodlí u nás zajišťují tři koupelny s pěti sprchovými kouty a také dvě toalety v přízemí a dvě v prvním patře. Přirozeně jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Čerstvý vzduch spolu se štěbetáním ptáků dotvoří klidnou atmosféru při chvílích v altánku s posezením i na zahradní houpačce. K dispozici je také venkovní krb a ohniště. Děti zabavíte hraním se na hřišti s pískovištěm, houpačkou, skluzavkou a trampolínou. Po dohodě zajistíme vysokou židli, dětskou postýlku i uschování kol a lyží. Velkou výhodou je platba kartou. Ponechat auta u chaty víte v průběhu celého pobytu nebo dovolené. Tak přijďte.