Větší chata 200 m od Lančovské zátoky

Zveme Vás do naší větší Chaty Na Louce, která se nachází v lukrativní oblasti Lančovskej zátoky Vranovské přehrady, cca 200 m od vody, v rekreační oblasti obce Lančov.

Od června do září Vás ubytujeme v naší Chatě Na Louce, která disponuje kapacitou pro 24 hostů. Nabízíme ubytování v šesti 4-lůžkových pokojích. Každý pokoj se skládá z palandy, dvou samostatných lůžek a kuchyňského koutu (s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, dresem, základním nádobím a sezením). Součástí pokojů je také balkon. Celkově mohou naši hosté využívat společné sociální zařízení.

Ve společenské místnosti můžete svůj čas trávit vyprávěním u krbu, sledováním televize nebo hraním šipek. Pokud máte rádi západ slunce, klidně si jej můžete užívat na terase s posezením. K dispozici je také ohniště, pískoviště a houpačka. Víme uschovat kola, zapůjčit žehličku a také máme i vlastní 4 pramice na vodě. Parkoviště je hned u chaty.

Oblast Vranovska je plná rekreačního vyžití - pro cyklisty, rybáře, houbaře i pěší turisty. Během léta se vykoupete v Lančovské zátoce Vranovské přehrady nebo si tu odpočinete plavbou na našich loďkách. K turistami oblíbeným cílům patří i Vranovský zámek, Bítovská hrad, zřícenina Cornštejn nebe Frenštejn. Celodenní výlet si můžete naplánovat do Skalního labyrintu Vranov nad Dyjí.


Preferujeme: Rodiny s dětmi