Luxusní chata s vířivkou a saunou

Infrasauna, vířivka, kachlová kamna s pecí, velká zarostlá zahrada - to poskytuje naše Chata Na Samšině, která se nachází v obklopení stromů, na okraji vesničky Samšina. Nedaleko se rozkládá rybník, kde žijí volavky a když máte štěstí, vidíte i čápa černého, který hnízdí v okolí rybníka.

Panenská příroda Českého ráje Vás zláká k prožívání příjemné dovolené. Klidně se vydejte na cykloturistiku či nenáročnou procházku. Nedaleko se nachází skalní město Prachovské skály, které nabízí procházky jak pro rodiny s dětmi a kočárky, tak i pro lidi, kteří mají rádi adrenalin. Všichni zde ale zažijí neopakovatelnou atmosféru a úžasnou energii kterou vytváří harmonie skal a lesa.

Chalupa se nachází v samém srdci Českého ráje, kromě Prachovských skal se nachází nedaleko skalní masiv Drábské světničky nebo skalní masiv Hruboskalsko, vhodný nejen pro turisty, ale i horolezce.

Každý den v roce si můžete pronajmout naši komfortně zařízenou chatu. Celková kapacita ubytování je přizpůsobena pro 7 až maximálně 8 hostů.

Opravdu neopakovatelnou atmosféru dotvoří nejen během chladných večerů kachlová kamna ve společenské místnosti. Odvážnější se na ní vyspí na matraci, případně zde poslouží jedno samostatné lůžko. Ve společenské místnosti využijete také televizor, kachlová kamna, gaučové sezení nejen na gauči a křeslech, ale nachazí se zde i lůžko na pohodlný odpočinek. Chutné pokrmy si připravíte v nadstandardně vybavené kuchyni s jídelním sezením, v zimě je neopakovatelný zážitek ležet na teplém zápecí kachlových kamen a v trubě pece upéct pravé české buchty.

Kuchyň je plně vybavená na plnohodnotné vaření a pečení, je zde i mikrovlnka a myčka.

Dostat se do říše snů můžete v jedné ze dvou ložnic. V podkrovní části chaty je umístěna jedna 2-lůžková ložnice a jedna 4-lůžková ložnice. Relaxovat můžete v naší stylové koupelně s vanou a toaletou. Dolní koupelna poskytuje druhou toaletu a pračku.

Bezplatné WiFi připojení v celém objektu je u nás samozřejmostí.

Rekreanti si u nás přijdou na své ať už při saunování v infrasauně nebo oddechování ve vířivce. K dispozici máte u nás také terasu s venkovním posezením, gril a ohniště. K uschování kol slouží samostatná technická místnost. Vozidla zaparkujete na oploceném pozemku chaty. Nejen díky lokalitě se u nás budete cítit blaženě. Už nyní se na Vás s radostí těšíme.

OKOLÍ CHALUPY NABÍZÍ:

V nedalekém okolí (7 km) se nachází asi nejvyhledávanější gotický hrad Kost s neopakovatelným údolím Plakánek, nedaleko hrad Valdštejn, zámek Hrubý Rohozec, zámek Mnichovo Hradiště s hrobkou Albrechta z Valdštejna, hrad Trosky.

Chalupa je také dobrým východiskem pro milovníky hor, Ještěd a Jizerské hory jsou vzdáleny necelých 50 km, stejně daleko je to i do centra Krkonoš Špindlerova mlýna, nebo Pece pod Sněžkou, odkud vede lanovka na nejvyšší horu Krkonoš Sněžku.

Necelých 30 km se nachází Železný Brod v jehož okolí se nachází spousty malých soukromých skláren, které kromě prohlídky nabízejí i pozvánku přímo na výrobu skla.

V okruhu 10 km se nachází aquapark Jičín s krytým bazénem, přírodní koupaliště Sobotka, nebo známé Jinolické rybníky.

V zimě si užijete zasněžené Prachovské skály, běžkování na Kozákově nebo v Jizerských horách, nebo lyžování ve Špindlerově mlýně nebo peci pod Sněžkou (50 km).