Vyšší standard ubytování na chatě

Zveme Vás do zděné Chaty Nikola, která se nachází v obci Malý Ratmírov. Díky dominantě obce - Ratmírovskýmu rybníku - si tu na své přijdou příznivci koupání či vodních sportů.

Obec se rozkládá na území zvaném Česká Kanada. Od nás si můžete naplánovat výlet do Jindřichovho Hradce, Třeboně či jiných zajímavých míst. Nevynechejte možnost převést se historickým parním vláčkem na trase Jindřichův Hradec - Nová Bystřice, cykloturistiku i nenáročné procházky. Koupání je možné v místním rybníku, rybníku Hejtman či Kačležským rybníku.

V letním období si můžete pronajmout chatu pro 5 osob. Přízemí chaty se skládá z obývacího pokoje s krbem, televizorem a pohovkou. Pohovka slouží jako přistýlka pro jednu osobu (spací plocha 145 x 206 cm). Jídla si můžete uvařit v plně vybaveném kuchyňském koutku (součástí je elektrická varná deska, trouba, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, sedvičovač, toustovač a základní nádobí). K dispozici je také nově zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem, pračkou, fénem a samostatná toaleta.

V podkroví chaty je umístěna ložnice se standardní manželskou postelí, jedním lůžkem a možností přistýlky ve formě výsuvného lůžka. Podkroví dotváří odpočinková hala nad schodištěm. V celé chatě je zajištěno bezdrátové WiFi připojení na internet zdarma.

Chata se vyskytuje na vlastním oploceném pozemku, což Vám zaručí pocit bezpečí. Na zahradě můžete odpočívat na sezení i při grilování jídel na elektrickém grilu. Parkování Vašich dvou vozidel je možné přímo u chaty. Vjezd do kopce k nám je po přírodní cestě. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty