Chata s krásným výhledem na přehradu

Vítejte na naší pěkné, útulné Chatě Pastviny, která se nachází přímo u vodní nádrže Pastviny, v podhůří Orlických hor. Jedinečná poloha chaty - na kopečku, Vám zajistí nádherný výhled na vodní nádrž i celé okolí.

Letní období je ideální na chlazení se přímo ve vodě. Na Pastvinské přehradě si zapůjčíte vodní kola nebo se povozíte na Pastvinském expresu - vláčku. Bazény či tobogany si užijete v aquaparku v Žamberku (8 km). Pokud by Vás přestalo bavit koupání se ve vodě, pronajmete si kola či koloběžky. V blízkosti se nachází také zemská brána (6 km), hrad Litice nebo Potštejn (20 km). Po každé aktivitě dobře padne občerstvení v místních barech a restauracích.

Každý den v roce se u nás ubytujete v Chatě Pastviny. Kapacitně je přizpůsobena pro 8 osob, kteří zde tak prožijí soukromejší atmosféru v kruhu nejbližších. V přízemí chaty je umístěna společenská místnost s krbem, televizorem na satelitní příjem a jídelním posezením. Nechybí zde ani gauč, sloužící jako přistýlka pro dvě osoby. Chutnou domácí stravu si můžete navařit v komfortně vybavené kuchyni. K užívání je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Spánek si dopřejete v podkroví - v 4-lůžkové ložnici s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky a balkonem. K dispozici máme další dvě místa na spaní - v ,,sudu pro děti".

Venkovní část chaty Vám kromě čerstvého vzduchu přinese radost v podobě odpočinku na posezení nebo při grilování jídel v zahradním krbu. Děti se zabaví v pískovišti. Do 50 m od chaty zaparkujete Vaše auta. Že Vás naše nabídka na pěknou dovolenou zaujala? Stačí přijít k nám. Těšíme se na Vás.


Preferujeme: Rodiny s dětmi