V centru mezi vleky, výhled na Sněžku!

Hledáte ubytování v centru lyžařského areálu, přímo u vleků a za rozumnou cenu? Zveme Vás do Chaty Protěž, která je situována Na Zahrádkách, v Peci pod Sněžkou, v Krkonoších.

Z chaty se Vám naskytne jedinečný výhled na samotnou horu Sněžku a okolní svahy. Na lyžích se přímo z chaty dostanete k vlekům Javor, Mulda a Zahrádky I, II, II a Klondyke. Ski Resort Černá hora - PEC nabízí svahy různých obtížností, na své si tak přijdou náročnější i méně zdatní lyžaři.

Chata Protěž je pro Vás otevřena v zimním období od listopadu do dubna (během lyžařské sezóny) a nabízí Vám ubytování s celkovou kapacitou 78 lůžek ve dvou až sedmilůžkových pokojích.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pro ubytované hosty je k dispozici bar, jídelna a salónek/společenská místnost s televizí se satelitním příjmem a samostatná místnost se stolním fotbálkem a šipkami. Během Vašeho pobytu se postaráme o chutnou celodenní stravu. U nás máte možnost objednat si polopenzi nebo plnou penzi.

V prostorách chaty je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet a také prostory vytápěné lyžárny. Vaše auta zaparkujete na parkovišti vzdáleném zhruba 2,5 kilometru, odkud se přesunete do chaty pěšky, na lyžích či taxi rolbou. Věříme, že pobyt v Chatě Protěž bude pro Vás výborně stráveným časem. Těšíme se na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky