Útulná chata v údolí Těšínských Beskyd

Jste rodinka, pár nebo menší skupinka známých, kteří se rozhodli strávit pěkný čas v klidné části obce Písek, v údolí Těšínských Beskyd? Přijďte do naší útulné Chaty Ptačí Budka, která Vám zaručí mnoho možností na trávení času.

Těšínské Beskydy patří k turisticky oblíbené lokalitě Moravskoslezského kraje. Okolí je rájem pro aktivní lidi - jsou zde ideální podmínky pro cyklistiku, turistiku nebo i nordic walking. Během procházek si nasbíráte lesní plody a houby. Oblast je známá také díky tradičním řemeslům a folkloru. Klidně se vydejte i do Národopisného areálu v Dolní Lomné nebo na kamennou rozhlednu Kozubová. V zimě si zalyžujete na svazích Javorového vrchu nebo vyrazíte na běžky na upravované tratě.

Chata Ptačí Budka disponuje celkovou kapacitou pro 6 hostů. V přízemí si romantiku během večerů dopřejete při krbové pícce nebo odpočíváním na gauči, který může sloužit k přespání dvou hostů. Zde je zároveň i jídelní stůl. Připravit si chutná jídla můžete v kuchyni, která disponuje elektrickou troubou s plynovým sporákem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a topinkovačem. Skvělý spánek si dopřejete v podkrovní ložnici se dvěma lůžky a dvěma matracemi. V chatě je také umístěna koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Exteriér chaty slouží během letních dnů i k odpočívání. Zde je Vám k dispozici posezení ve zděném altánku, teráska s posezením a také ohniště. Zaparkovat Vaše auta si můžete přímo u objektu. Věříme, že čas, který prožijete u nás, bude patřit k těm, na které budete pouze s radostí vzpomínat. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu.