Moderní apartmánová dřevěnice

Chtěli byste vyzkoušet jízdu na koni? Tak neváhejte navštívit menší rodinný Ranč Úsobrno, kde se můžete ubytovat v Chatě ranč Úsobrno. Chata (spolu s rančem) je situována na okraji obce Úsobrno.

V letním období můžete využívat naši útulnou Chatu ranč Úsobrno, která je rozdělena na dvě samostatné ubytovací jednotky. Pronajmout lze i jako celek pro jednu 12-člennou skupinu. Vybrat si můžete:
- 4-lůžkový pokoj se dvěma palandami, s ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.
- Apartmán 6+2, který tvoří ložnicová část v podkroví se dvěma manželskými postelemi a dvěma oddělenými lůžky. Zároveň v apartmánu najdete i obývací místnost s televizorem a jídelním sezením. V apartmánu je také kuch. koutek (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Do apartmánu je možnost umístit navíc dvě přistýlky.

Samozřejmou součástí ubytování je WiFi připojení na internet. Naši hosté mohou využívat posezení na terase, gril i ohniště. Dobře se ochladíte i ve venkovním bazénu. Pokud dostanete hlad, celodenní stravování je možné v hospůdce s televizorem, krbem ale hlavně kvalitní domácí stravou. Děti se mohou bavit na houpačce, v pískovišti, při hře badmintonu, případně jim můžete dopřát jízdu na koni v našem areálu. Parkování aut jsme zajistili přímo u objektu. Těšíme se na Vás!

Přímo za rančem se nachází chráněná krajinná oblast Durana, kterou vedou cyklostezky i trasy pro turisty (případně běžce). Během období veder se můžete jít vykoupat na vodní nádrž Boskovice, přehradu Křetínka i vodní nádrž Letovice. Oblíbené jsou i výlety do Arboreta Borotín i Šmelcovna, na zříceninu hradu Boskovice nebo do podzemí - do Javoříčské jeskyně. Ve větší vzdálenosti se nacházejí také Aquapark Moravská Třebová, ZOO Olomouc nebo historické, a do památek UNESCO zapsáno, město Olomouc.