Horská chata v lyžařském středisku

Chata Slunečná se nachází v populárním horském středisku Pec pod Sněžkou. Chatu najdete u lesa, v blízkosti bobové dráhy, nedaleko centra.

Pec pod Sněžkou je výchozím bodem pro mnohé zajímavé túry v Krkonoších. Mezi nejoblíbenější výstupy patří výstup na Sněžku, pokud se na to necítíte, dopravte se lanovkou. Na vrcholu můžete obdivovat kapli sv. Cyrila a Metoděje nebo pošlete nikomu pohlednici z Poštovny, ​​nejvýše položené pošty v ČR. Mezi populární cíle patří i Velká a Malá Úpa, Obří Důl, Černá a Liščí hora nebo Loučná Bouda. V blízkosti chaty se nachází relax park s bobovou dráhou, lezeckou stěnou nebo lanovým parkem. Pokud chcete vyrazit na výlet, doporučujeme navštívit například zámky (Kuks, Náchod, Vrchlabí, Opočno) nebo hrad Trosky či pevnosti Dobrošov a Josefov. ZOO Dvůr Králové je zaručenou zábavou pro děti i dospělé. Turisté rádi vyrážejí i do Polska (Jelenia Góra, lázně Cieplice Zdrój, aquapark Karpacz), kam se dostanete i vláčkem z Trutnova. V letním období si užijete den na koupališti Retro park Sejfy nebo u přehrad v okolí. Vodní radovánky během celého roku Vás čekají v aquaparcích Jánské lázně a Špindlerův mlýn. V zimě si můžete vybírat, využijte služby lyžařských středisek přímo v Peci pod Sněžkou nebo vyražte do Velké Úpy, na Pěnkavčí vrch, na Černou horu a mnoho dalších. Na přesun můžete využít služeb skibusu.

Během celého roku nabízíme ubytování v horské chatě s celkovou kapacitou pro 30 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- dva 3-lůžkové pokoje se třemi samostatnými lůžky,
- dva 3-lůžkové pokoje s palandou a dalším lůžkem,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí, samostatným lůžkem s přistýlkou,
- jeden 4-lůžkový pokoj s palandou a dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 4-lůžkový pokoj s palandou a manželskou postelí.

Na každém pokoji najdete umyvadlo s teplou a studenou vodou. Všichni hosté využívají společné sociální zařízení, na chodbě najdete jednu koupelnu se dvěma sprchami a dvěma toaletami pro dámy a jednu pro pány. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí chaty je restaurace, v ceně pobytu je zahrnuta snídaně, přiobjednat si můžete i polopenzi nebo plnou penzi nebo si tu během dne dáte nápoje a občerstvení. K restauraci patří i terasa, na zahradě najdete další venkovní posezení s ohništěm. Kola a lyže si odložíte ve vyhrazeném prostoru. Parkování pro 10 aut je možné u chaty, může zde být ztížený přístup, v tom případě zaparkujete na placeném parkovišti pod chatou (hosté ubytovaní u nás mají slevu). Rádi Vás přivítáme na Chatě Slunečná!