Chata pro skupinu v Beskydech

Chata u Jasanu se nachází v obci Komorní Lhotka, v okrese Frýdek - Místek, v Moravskoslezském kraji. Obec je oblíbeným cílem turistů, kteří se odsud vydávají poznávat Beskydy.

Turisté si rádi naplánují výlety na Lysou Horu, Radhošť či do známého sedla Pustevny. Na mnohé místa se můžete vybrat i na kole. Raketové hry si zahrajete v blízké obci Smilovice, golf si vyzkoušíte nebo procvičíte v Ropice Golf Resort a pokud máte rádi adrenalin, doporučujeme paragliding na Javorovém vrchu nebo lanový park Ostravice. V letních vedrech se zchladíte na koupalištích (Český Těšín, Ostravice - Sepetná) nebo přehradách (Žermanice, Morávka, Těrlicko, Olešná). Pokud k nám přijíždíte na lyžovačku, zajděte si do lyžařských středisek Řeka nebo Javorový vrch, kde najdete nejen sjezdovky ale i tratě na běžecké lyžování. O Váš odpočinek se postarají Bylinné lázničky přímo v obci.

Od začátku března do konce října nabízíme chatu pro 8 osob, která je vhodná zejména pro skupiny nebo rodiny s dětmi.

Chata je třípodlažní, v přízemí se nachází jen chodba a samostatná toaleta. Na prvním patře najdete společenskou místnost, která je spojena s kuchyní a koupelnu se sprchovým koutem. Ve společenské místnosti je pro Vaše pohodlí připravena pohovka i křesla, kde se můžete usadit a podívat se na televizi nebo si vychutnat praskání ohně v krbové pícce. Kuchyň je kompletně vybavena, poslouží Vám zde elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem a varná konvice. Samozřejmostí je jídelní stůl se židlemi.

Po výsuvném schodišti se ze společenské místnosti dostanete do podkroví, kde je umístěna ložnicová část. Po aktivním dni si zde odpočinete na dvou postelích, na každé z nich je místo pro tři osoby. Jako další lůžka pro dvě osoby můžete využít rozkládací pohovku ve společenské místnosti.

V exteriéru je pro Vás připraveno posezení, kde si během letních večerů připravíte grilovanou večeři. Jízdní kola a další sportovní vybavení si odložíte v chodbě v přízemí. Parkování pro 2 auta je zajištěno přímo u objektu. Velkou atrakcí pro děti bývají ovečky v sousedství. Dopřejte si odpočinek v klidném prostředí. Těšíme se na Vaši návštěvu na Chatě u Jasanu.