Krásná horská chata pro větší skupiny

Přijďte do naší příjemné prostorné horské Chaty U jasanu, která se nachází v těsné blízkosti Špindlerova Mlýna. Jen u nás si velká skupinka přátel a známých přijde na své, a to díky vybavení chaty i její polohy.

Téměř celý rok dáváme do pronájmu Chatu U jasanu, která je perfektní pro optimálně 35 osob. V přízemí chaty si můžete užívat společné chvíle v jedné ze tří místností - zařízené restauraci s barem (kde jsou dvě lednice a výčepní zařízení), herně s posezením, kulečníkem a stolním fotbalem, jakož i společenské místnosti se starožitným nábytkem z 20. století. Pokud rádi vaříte, potěší Vás nadstandardně zařízená kuchyň se dvěma sporáky, myčkou nádobí, dvěma lednicemi, mrazákem, posezením či kuchyňským nádobím.

Ke klidnému spánku jsou určeny ložnice. Máme je celkem 13 s kapacitou 34 lůžek. Využívat můžete pět 2-lůžkových, šest 3-lůžkových a dvě 4-lůžkové. V ložnicích jsou pokaždé oddělená lůžka. Nabízíme i přistýlku. Komfort během pobytu poskytují dvě koupelny se sprchovými kouty a toaletami. Při restauraci jsou umístěny navíc dvě samostatné toalety.

Povídat si přáteli a užívat si krásný čas můžete i na prostorné terase s posezením. Samozřejmostí je u nás ohniště a gril. Dětičky si najdou svůj prostor na hřišti s houpačkou, prolézačkami a pískovištěm. V rámci ubytování máme lyžárnu / kolárnu, pračku se žehličkou i dětskou židličku na krmení. Pobyt s domácím mazlíčkem je u nás možný. Stačí se už jen e-mailem dohodnout a přožít krásný čas (mobilní signál je zde horší). Těšíme se na Vás!

Firemní akce, soukromé rodinné setkání nebo jen pobyt pro větší skupinku si u nás určitě užijete. Klidně se vydejte poznávat okolní přírodu ze sedla kola nebo po značených trasách pro turisty. V létě je dobré povozit se na bobové dráze, lézt v lanovém centru nebo přožít adrenalin v Adventure parku ve Špindlerově Mlýně. Koupat se dá v aquaparku pod Medvědínem nebo na přehradě Labská. V zimě je Špindlerův Mlýn TOP středisko s kvalitně upravovanými sjezdovkami i běžkařskými tratěmi. V blízkosti jsou i střediska Labská, Svatý Petr - Hromovka.