Ubytování u ski areálu Kopřivná

Chata "U Mě" stojí v obci Malá Morávka, v okrese Bruntál na hranici Moravy a Slezska. V blízkosti chaty se nachází lyžařské středisko Kopřivná.

V letním období zde převládá turistika, k vyhledávaným cílům pěších a cyklistických túr patří lázně Karlova Studánka, horská chata Švýcarna, Jelení studánka, přírodní rezervace Praděd a údolí řeky Bílá Opava s krásnými vodopády. K přírodním zajímavostem patří také jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku. Pokud si chcete prohlédnout historické památky, vydejte se k hradu Sovinec, na zámek Bruntál nebo k zříceninám strážních hradů Pustý zámek, Rabštejn, Quinburk, Kobrštejn a Weisenštejn. Trochu odpočinku si užijete v lázních Velké Losiny a Jeseník. Vodní radovánky si naplánujte na koupalištích Vrbno pod Pradědem nebo Bruntál. Zimním aktivitám dominuje lyžovačka, na své si přijdou i snowbardisti či běžkaři. Nejbližší lyžařské středisko Kopřivná je vzdálené jen 500 metrů, ve vzdálenosti do 10 km najdete mnoho dalších skiareálů jako Ovčárna - Praděd, Myšák - Karlov pod Pradědem nebo Ski Annaberg.

Během celého roku nabízíme ubytování v útulné chatě s kapacitou pro 10 osob. Chata je ideálním místem pro rodinnou dovolenou ale také pro skupinku přátel, kteří sem přicházejí poznávat přírodu nebo lyžovat.

Společenská místnost v přízemí Vám poskytne prostor pro trávení společných chvil, můžete se podívat na televizi, zahrát si společenské hry nebo poslechnout hudbu, o útulnost se zde stará krb (nutno přinést vlastní dřevo). Na sezení jsou zde připraveny dřevěné stoly s lavicemi. Součástí společenské místnosti je kuchyňský kout s elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, rychlovarnou konvicí i toustovačem.

V přízemí najdete i dvě ložnice, dvoulůžkovou s manželskou postelí, dětskou postýlkou ​​a hračkami a čtyřlůžkovou s manželskou postelí a palandou. Nachází se zde také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V podkroví najdete další čtyřlůžkovou ložnici s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Tato ložnice je vybavena i televizí a pohovkou a disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradě u chaty je pro Vás k dispozici přístřešek s posezením, kde si uděláte grilovačku. U chaty je možné zaparkovat dvě auta. Přijďte si odpočinout a načerpat energii z přírody. Těšíme se na Vaši návštěvu na Chatě "U Mě".


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry, Starší než 25 let, Starší než 35 let