Klidné, slunečné místo s velkým výhledem

Zveme Vás do Chaty Úvaly, která se nachází na samotě obce Strážné nad Vrchlabím. U nás si užijete dovolenou ve dvojici, s rodinkou nebo i jako větší skupinka hostů.

V létě i zimě přístupná Chata Úvaly disponuje kapacitou 25 lůžek. Nabízíme ubytování v těchto variantách:
- Apartmán 1-2, který tvoří jedna 2-lůžková ložnice, jedna 3-lůžková ložnice,
- Apartmán 3-4, který tvoří jedna 2-lůžková ložnice, jedna 3-lůžková ložnice,
- Apartmán 5-6, který tvoří jedna 2-lůžková ložnice, jedna 3-lůžková ložnice,
- Pokoj č. 7 - 3-lůžkový,
- Pokoj č. 8 - 4-lůžkový s vlastní kuchyňkou a malou jídelnou,
- Pokoj č. 11 - 3-lůžkový s vlastní kuchyňkou.

Pokoje jsou vybaveny oddělenými lůžky a lednicí. Na každém pokoji i apartmánu se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Do některých pokojů je možné umístit dětskou postýlku a přistýlku. V chatě je zajištěno WiFi připojení na internet.

V přízemí si užijete hezký čas ve společenské místnosti s krbem, kulečníkem, stolním fotbalem, výčepním pultem a jídelním sezením. V chodbě je umístěn stolní tenis a dvě společné toalety. Na prvním patře si můžete uvařit jídla v kompletně zařízené kuchyni, kde jsou tři el. sporáky s troubami, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, mrazák, toaster a topinkovač. Při kuchyni je jídelna s televizorem.

U chaty je připravena terasa s posezením, grilem, ohništěm. Děti se zabaví na prolézačce, houpačce, skluzavce i v pískovišti. Kola i lyže si můžete odložit v samostatné místnosti. Parkování během zimy je na placeném parkovišti, v létě se dá u chaty. Těšíme se na Vás!

Chata leží v oblasti KRNAP-u, kde je čistý vzduch, klid a soukromí. Pokud máte rádi cyklistiku, turistiku, procházky se sběrem plodů lesa i běhání, jste tady správně. Oblíbené cíle jsou rozhledna Přední Žalý, přehrada Labská, aquapark Špindl či zřícenina hradu Nístějka. Do 20 km od nás (vzdušnou čarou) se ukrývají krásy pod zemí - Bozkovské dolomitové jeskyně. V zimě je lyžování v Skiareálu Strážné a Ski areálu Bubákov - Herlíkovice.