Komfortní roubenka s bazénem u lesa

Chata Václavka leží na polosamotě v rekreační oblasti u obce Smržovka v Libereckém kraji. Tato oblast se nachází v blízkosti Jizerských hor a láká zejména turisty.

Vyberte se na procházku lesem spojenou se sběrem hub a lesních plodů nebo se vydejte po jedné z turistických tras k některé z rozhleden (Černá studnice, Cimrmanova rozhledna "Maják", Tandvaldský Špičák, rozhledna s restaurací Petřín v Jablonci nad Nisou). Pokud Vám v létě nepostačuje bazén u chaty, vyberte se do aquaparku Babylon v Liberci. Zde určitě navštivte i zoologickou a botanickou zahradu, zejména pokud máte s sebou děti. O zimní radovánky se starají blízké lyžařské areály, nejbližší vlek Filip je vzdálen jen 1,5 km. Také doporučujeme vyzkoušet Ski areál Tanvaldský Špičák (4 km) či Sportovní areál Harrachov - Rýžoviště (20 km) a Skiareál Ještěd (20 km). V blízkosti najdete také přírodní sáňkařskou dráhu, která vede od rozhledny Černá studnice až k vleku Filip.

Celoročně je pro Vás k dispozici dřevěnice s kapacitou pro 8 až 12 hostů. Svým vybavením a dispozicí je předurčena pro rodiny s dětmi nebo menší skupiny přátel.

Společenská místnost s kuchyní tvoří jeden velký otevřený prostor. Na televizoru se satelitním připojením se podíváte na některé z mnoha programů, usadíte se přitom na pohodlném rozkládacím gauči. Využijete i CD a DVD přehrávač. Domácí jídla si navaříte díky kompletně vybavenému kuchyňskému koutu se sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem a myčkou nádobí. Samozřejmostí je jídelní posezení a příjemnou atmosféru vytváří krb.

Odpočinek najdete v některé ze čtyř dvoulůžkových ložnic. Všechny disponují manželskou postelí, jedna navíc i dětskou postýlkou. Do každého pokoje je možné přidat matraci, která slouží jako přistýlka. V chatě se nachází jedna koupelna se sprchovým koutem a vanou a dvě samostatné toalety. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení.

Pokud Vás počasí táhne ven, určitě oceníte exteriérové ​​vybavení této dřevěnice. V letních měsících můžete využívat bazén a to dokonce i v méně příznivém počasí, protože je možné ho zakrýt (bazén využívají i hosté sousedné chaty). Děti se potěší hřišti s pískovištěm, houpačkou, skluzavkou a trampolínou. K dispozici je Vám i posezení s ohništěm nebo šipky u terasy. Lyže si odložíte v chatě pod schody, kola v uzamykatelném zahradním domku. Přímo u chaty jsou připraveny parkovací místa pro 4 auta.

Dopřejte si odpočinek v klidném přírodním prostředí. Těšíme se na Vás na Chatě Václavka!