Krásná rodinná chata s krbovými kamny

Naše útulná rodinná Chata Vidochov leží v obci Vidochov, v Podkrkonoší, v blízkosti přírody Krkonoš a Českého ráje. Odpočinout si od každodenních starostí a načerpat novou sílu můžete přímo u nás.

Pokud Vás výlety na kole nebo túry do přírody až tak velmi neosloví, klidně se vydejte na hrady nebo jejich zříceniny (Pecka, Trosky, Frýdštejn, Valdštejn). V blízkosti jsou také dobré možnosti ke koupání, a to v lázních v Bělohradě, na vodní nádrži Jahodnice i v přehradě Les Království. S dětmi si můžete naplánovat výlet do města Dvůr Králové nad Labem, kde je ZOO i safari. Lyžování je možné ve střediscích Máchovka a Pecka.

Celoročně přístupná Chata Vidochov disponuje kapacitou 7 pevných lůžek a 2 přistýlky. V přízemí je umístěna společenská místnost s krbovou kamny, televizorem se satelitním příjmem a gaučovým sezením. Gauč po rozložení slouží jako přistýlka pro dvě osoby. Společenská místnost je propojena s kompletně zařízenou kuchyní. Její součástí je el. sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a jídelní posezení. Přízemí dotváří toaleta.

Na pochodí si můžete dopřát spánek v jednom ze tří pokojů. Máme tu béžový pokoj s manželskou postelí, červený pokoj s manželskou postelí a šedý pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem. Do červeného pokoje lze na požádání umístit dětskou postýlku. K užívání je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V objektu je dětský koutek s hračkami a WiFi připojení na internet.

Na zahradě s terasou a posezením si můžete užívat sluneční paprsky. K dispozici máme také gril, ohniště a pro děti pískoviště. V technické místnosti se nachází pračka. Parkování aut je přímo při ubytování. Těšíme se na Vás!