Cenově výhodné chatky u pláže

Naplánujte si Vaši letní dovolenou přímo u nás. Přijeďte do Chatové osady La Vida Doksy, která se nachází v rekreační oblasti města Doksy (na konci města). Areál je částečně v lese, 827 metrů od hlavní pláže Dosky a 1 300 m pěšky od pláže Staré Splavy. A důvody, proč si vybrat právě nás? Restaurace, venkovní bazén, sportovní areál, půjčovna kol, surfů a mnoho dalšího najdete právě v naší chatové osadě.

V letním období nabízíme k pronájmu chaty a dřevěné stany Chatové osady La Vida Doksy, jejíž maximální kapacita je 38 osob. Ubytovat se můžete v těchto druzích ubytování:

- chatce pro 2 osoby s manželskou postelí,
- dvou chatkách pro 4 osoby se dvěma oddělenými lůžky a palandou + velká kuchyň, kde se nachází společné sociální zařízení pro hosty ubytované v těchto dvou chatách,
- čtyř chatkách pro 4 osoby se dvěma oddělenými lůžky a palandou + malý kuchyňský koutek,
- dvoupodlažní chatce pro 5 - 6 osob s oddělenými postelemi a přistýlkou na gauči,
- dvou dřevěných stanech se dvěma lůžky s elektrikou.

Každá chatka je připravena pro pobyt naše hostů. V každé je k užívání rychlovarná konvice, lednice a jídelní sezení. Kuchyňské kouty / kuchyně jsou dovybaveny i mikrovlnnou troubou, vařičem / keramickou varnou deskou a případně i troubou. Chatky s vlastním sociálním zařízením mají sprchový kout a samostatnou toaletu, zbývající bez mohou využívat společnou koupelnu se sprchovým koutem nebo některou ze čtyř toalet.

Ve společné chatě na recepci můžete využívat WiFi připojení na internet i zaplatit kreditní kartou. Při každé chatce je posezení i možnost grilování. Potěší Vás společné ohniště, dětský bazén, houpačka, skluzavka, hra plážového volejbalu nebo badmintonu. Parkování je zpoplatněno, třeba si dohodnout na recepci spolu s úhradou rekreačního poplatku. Těšíme se na Vás!

A co s volným časem? Klidně si naplánujte výlet na Hrady Bezděz, Kokořín, Houska, Vrch Ralsko a Vrch Nedvězí. Pěkné jsou i výhledy z rozhledny na Vrátenskej hore u Mšena i vyhlídkové plavby parníkem. Nevynechejte ani zámecký park Zahrádky, naučnou stezku SWAMP nebo aquapark v České Lípě. V létě si můžete zaplavat i na vodní nádrži Horka - Stráž pod Ralskem a vodní nádrži Hamr na Jezeře.