Dobře vybavené chatky pro čtyři, u řeky

Chatová osada Stvořidla leží u řeky Sázava ve vesnici Dobrovítova Lhota, která patří k obci Trpišovice, v okrese Havlíčkův Brod, v Kraji Vysočina.

Podél řeky si uděláte příjemnou procházku, Vaším cílem může být například Foglarova sluneční zátoka nebo sklářská manufaktura v obci Tasice, kde se natáčel seriál Synové a dcery Jakuba skláře. Pokud se Vám nechce kráčet, vydejte se na výlet po řece na kajaku nebo na raftu. Na celou oblast shora se podíváte z rozhleden Orlík, Bohdanka nebo Babka. Z historických staveb v okolí zmíníme Hrad a zámek Ledeč nad Sázavou, Lipnice nad Sázavou, zámky Světlá nad Sázavou, Zruč nad Sázavou a Červená Řečice. Nevynechejte ani návštěvu zříceniny Orlík u Humpolce. V létě se zchladíte na koupališti Žabák v Humpolci, v zimě se zabavíte na svazích lyžařského střediska Kadlečák.

Od května do září nabízíme ubytování v deseti 4-lůžkových chatkách. Celkově se u nás může ubytovat 40 osob. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, turisty, cyklisty, rybáře či vodáky.

Všechny chatky jsou stejně vybavené. V obývacím prostoru najdete pohovku a kuchyňský kout s dvouvařičem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, včetně veškerého potřebného nádobí. V ložnici si odpočinete na dvou palandách. Všichni hosté pobývající v chatkách využívají společné sprchy a toalety, rozdělené na dámské a pánské. V chatkách je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V areálu si zahrajete stolní tenis a na řece je možný rybolov. Pro děti máme dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm. Příjemný dlouhý večer strávíte u ohniště. V areálu najdete také parkovací místa pro 12 aut.

Pokud chcete poznávat přírodu a zároveň si chcete zachovat trochu soukromí a komfortu, Chatová osada Stvořidla bude pro Vás ideálním místem.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Kuřáky