V lese, u lyžařských středisek!

Chaty Moravia Soláň Vás zvou na jižní svah sedla vrchu Soláň v klidném prostředí Beskyd. Areál katastrálně spadá pod obec Hutisko-Solanec, v okrese Vsetín.

Výborná poloha ubytování je zárukou klidné dovolené v prostředí lesa. U nás si dokonale odpočinete od neustálého ruchu města a načerpáte novou energii. Přímo z chat se můžete vydat na turistickou procházku či cyklovýlet napříč překrásnou přírodou Vsetínských vrchů. Vede zde také naučná stezka na vrchol Soláň (Galerie v přírodě) s deseti zastaveními s příběhem. V okolních lesích se Vám naskýtají výborné podmínky na houbaření. V okolí můžete využít několik běžkařských tratí i sjezdovky v lyžařských střediscích Soláň, Karolinka či Kyčerka. Pro dětičky je zde také možnost sáňkování a bobování.

Pokud máte zájem o ubytování v chatě s kapacitou od 2 do 6 hostů, u nás jste na správném místě. Celková kapacita areálu představuje 83 lůžek v těchto chatách:
- pěti 5-lůžkových chatách se samostatnými lůžky,
- osmi 5-lůžkových chatách se samostatnými lůžky a vlastní terasou s posezením,
- tří 6-lůžkových chatách s palandou a čtyřmi samostatnými lůžky.

Všechny chaty jsou vybaveny televizí s kabelovým příjmem, nápojovým kuchyňským koutem (rychlovarná konvice, lednička, základní kuchyňské vybavení), jídelním posezením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V areálu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V hlavní budově Vám velice rádi připravíme snídaně, v případě zájmu je možné doobjednat si i večeře případně obědy dle jídelního lístku či balíčky na túru. V areálu ubytování je k dispozici posezení, síť a míče na hru volejbalu a fotbalu. Dětičky se potěší dětskému hřišti a dětskému bazénu (pouze s doprovodem rodiče).

Kola a lyže Vám uschováme po dohodě v místnosti k tomu určené. Vaše auta zaparkujete přímo u hlavní budovy, cca 10 až 50 metrů od samotných chat. Přijeďte strávit klidnou dovolenou do Chat Moravia Soláň i Vy. Těšíme se na Váš pobyt.