Prostorné chaty u Pastvinské přehrady

Chaty Pastviny najdete na břehu vodní nádrže Pastviny v blízkosti obce Nekoř, v okrese Ústí nad Orlicí, v Pardubickém kraji. Tato oblast je svou polohou v blízkosti Orlických hor a Králického Sněžníku vyhledávaným místem pro dovolené během celého roku.

U Pastvinské přehrady najdete hned několik míst, kde jsou vhodné podmínky ke koupání (Petrův palouk, Šlechtův palouk, U kapličky, U mostu). Pokud nejste fanouškem přírodního koupání, můžete zamířit do aquaparků Žamberk a Ústí nad Orlicí. Pokud máte raději aktivity na souši, vyražte na túry, k oblíbeným cílům patří například Tyršova rozhledna, Rozhledna Suchý vrch nebo vrch Králický Sněžník. Turisté rádi navštěvují hrad Litice nad Orlicí a zříceninu hradu Brandýs. Pokud Vás baví zimní sporty, zamiřte do ski areálů České Petrovice a Dlouhoňovice.

Od dubna do září nabízíme ubytování v oploceném areálu, kde najdete chaty a apartmán. Celkově se u nás může ubytovat až 44 hostů. K dispozici jsou Vám tyto ubytovací jednotky:
- jeden 4-lůžkový apartmán s jednou ložnicí,
- čtyři 8-lůžkové chaty se standardním vybavením,
- jedna 8-lůžková chata Myslivna s nadstandardním vybavením.

Apartmán se nachází v podkroví domu, ve kterém bydlí majitel. Je tvořen dvěma místnostmi, ložnicí s manželskou postelí a kuchyní, kde se také nachází manželská postel. V ložnici najdete i televizi. V kuchyni je Vám k dispozici vše potřebné pro přípravu vlastních jídel, včetně vařiče, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a chladničky. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Všechny chaty jsou dispozičně stejné, v každé najdete společenskou místnost a tři ložnice. Každá ložnice je dvoulůžková, další dvě lůžka najdete v společenské místnosti. Zde se nachází také kuchyňský kout s dvouvařičem, ledničkou a rychlovarnou konvicí. V chatě Myslivna je kuchyňský kout vybaven keramickou varnou deskou a ve společenské místnosti se nachází také televize, rádio a DVD přehrávač. V každé chatě je umístěna koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Všechny chaty disponují menší lodžií (možnost zapůjčit gril), k chatě Myslivna patří také terasa s posezením a výčepním zařízením. Pokud hledáte aktivní dovolenou zahrajete si u nás fotbal či volejbal a půjčíme Vám kola na výlety do okolí či loďky, které využijete na přehradě. Při každé chatě je možné zaparkovat dvě auta. V areálu najdete oboru, kde chováme jeleny, daňky a muflony, na které se můžete podívat případně si je i vyfotit.

Přijďte si k nám vychutnat dovolenou u vody v ubytování, které Vám poskytne pohodlí a soukromí. Těšíme se na Vás v Chatách Pastviny.